V Náchodě se podařilo po měsíci dopadnout žháře s bizarní zálibou

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Z živého plotu se požár rozšířil na střechu rodinného domu.
Z živého plotu se požár rozšířil na střechu rodinného domu. Zdroj: Michaela Kohnheiserová
Náchodsko - Série požárů tújí, ke kterým došlo v posledních týdnech na různých místech v Náchodě, má svého viníka. Policisté o víkendu dopadli teprve sedmnáctiletého mladíka, který je zatím obviněn minimálně ze sedmi požárů.

K poslednímu případu došlo v něděli 3. listopadu v noci, nedaleko základní školy v Bražci. Kvůli předešlým požárům policie zesílila hlídky a podezřelého žháře tak dopadli strážníci přímo na místě činu. Mladík je obviněn z podpálení několika keřů v těsné blízkosti rodinných domků. 

Požáry postupně zničily sedm živých plotů, střechu rodinného domu spolu s jednou místností a lampu veřejného osvětlení. Škoda se podle mluvčí náchodské policie Evi Prachařové odhaduje až na čtyři sta tisíc korun.

Vzhledem k jeho věku hrozí mladíkovi trest vězení na půl roku a také náhrada škody. Jaký byl motiv pachatelova činu zatím policie neví.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Červenec 2020 »
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace