Muzikál Chlapec a Hvězda opět na jevišti

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Oficiální plakát k muzikálu
Oficiální plakát k muzikálu Zdroj: https://www.facebook.com/chlapecahvezda/photos/a.2194853424072648/2863053297252654/?type=1&theater
Olomouc - Muzikál napsaný studentem Univerzity Palackého Matějem Taušem se do divadel vrací po dvou letech. Hrát se bude začátkem příštího roku, a to v kompletně novém hereckém obsazení.

Chlapec a Hvězda se odehraje ve dvou premiérách v Divadle K3, které je součástí Uměleckého centra olomoucké univerzity. V úterý 11.2. se v roli hvězdy Báry představí Lucie Kubelková a v roli chlapce Tomáše Jan Jelínek. Druhá premiéra naplánovaná na 12.2. uvede v hlavních rolích Barboru Kostkanovou a samotného Tauše, který je zároveň i režisérem tohoto muzikálu. Představení je doprovázeno živou hudbou.

Příběh vypráví o osudu mladého chlapce, kterého opustí jeho dívka. Zlomeného Tomáše poté osloví hvězda Bára a navzájem se do sebe zamilují. Báru ale nikdo kromě Tomáše nevidí, což zapříčiní, že skončí v nemocnici, kde začne rozkrývat pravdu o událostech posledních dní. Muzikál Chlapec a Hvězda je příběh o lásce a hledání pravdy.

Tauš na ději pracoval od léta roku 2015 kdy teprve jako sedmnáctiletý student psal muzikál na dovolené ve Španělsku. Příběh utvářel v reakci na to, co v té době prožíval. Poprvé se muzikál divákům představil v září roku 2017 v Klubu kultury v Napajedlích. V průběhu sezóny se hrál například i na Malé scéně ve Zlíně nebo v Divadle na Šantovce v Olomouci. Na jaře následujícího roku musela být ale kvůli odchodu členů kapely všechna vystoupení zrušena. O hudební doprovod se tentokrát postará kapela The Stokes, jíž je režisér členem. Tauš je aktuálně studentem prvního ročníku na Katedře divadelních a filmových studií. Právě díky spolužákům, kteří tvoří nový produkční a herecký tým, se povedlo projekt znova obnovit.

O obě premiéry byl extrémní zájem, diváci lístky vykoupili během rekordních čtyřiceti osmi hodin. Pro velkou poptávku již pořadatelé slíbili přípravu dalších repríz.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Září 2020 »
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace