Kalousek debatoval se svými příznivci v Brně

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Miroslav Kalousek
Miroslav Kalousek Zdroj: twitter.com/kalousekm
Brno - Včera se v Brně uskutečnila veřejná diskuse s poslancem a zakladatelem TOP 09 Miroslavem Kalouskem.

Známý politik zavítal do Brna, aby mohl v rámci neformálního posezení debatovat s diváky. Rozebírala se například aktuální stávka učitelů, zdravotní stav pana prezidenta, volba nového předsedy TOP 09, nebo také vzpomínky na sametovou revoluci.

Na úvod poslanec obeznámil posluchače svými třemi zásadními výhradami vůči právě schválenému státnímu rozpočtu na příští rok. Podotkl, že hlavní problém nevidí v deficitu, nýbrž ve špatně investovaných penězích.

Setkání se účastnil také brněnský lékař Vlastimil Válka, jenž během večera svými odbornými poznámkami doplňoval Kalouskovu řeč. Publikum například uvedl hlouběji do problematiky podfinancování zdravotnictví.

Obrovský potlesk sklidil Miroslav především za to, že nepřetržitě bavil publikum svými trefnými a vtipnými narážkami a bonmoty, mnohdy i černým humorem. Po ukončení debaty se mohli zájemci také s hostem vyfotografovat, či prohodit pár slov.

Posezení „Na pivo s Mirkem" se koná již delší dobu, kdy poslanec objíždí různá místa naší republiky, aby si mohl veřejně popovídat a polemizovat o politických záležitostech se svými příznivci.

 

 

 

 

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Květen 2020 »
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace