NETFLIX se po čtyřech letech loučí i s Daredevilem

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Tři ze čtyř seriálů byly oficiálně zrušeny
Tři ze čtyř seriálů byly oficiálně zrušeny Zdroj: techaeris.com
Když se Netflix před několika lety dostal, ve spolupráci se studiem Marvel, k právům na příběhy vybraných hrdinů, vypadalo to na úspěšně dlouhodobou spolupráci.

Vše začalo obsazením Charlieho Coxe do role slepého právníka Matta Murdocka. Na jeho seriál pak v následujících letech navázalo hned pět dalších. Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage a Iron Fist se nakonec v osmi epizodách spojili a vytvořili tým zvaný Defenders, relativně samostatně pak stál Frank Castle jako Punisher. Tomu všemu je ale zdá se konec právě po sérii ukončení, která se nese celým letošním podzimem.

Momentálně jsou zrušeny již tři ze šesti vysílaných seriálů. Konce se Iron Fist dočkal 13. října, Luke Cage jen o týden později, tedy 20. října a Daredevil nyní 30. listopadu. „Děkujeme za veškerou podporu od fanoušků, prozatím víme jen to, že budoucnost Daredevila leží v dalších projektech Marvelu.“ Zní v oficiálním prohlášení tvůrců. Podobná slova ovšem provázely i předchozí oznámení a otázkou tak zůstává, o jakou budoucnost vlastně půjde. Jessicu Jones čeká série třetí a Punishera druhá, The Defenders se nesetkali s vysokými čísly sledujících, a proto je jejich pokračování stále nejisté.

Plošným řešením by mohl být přenos příběhů na novou streamovací službu pojmenovanou po svém zřizovateli Disney+. Ta už plánuje natáčení mini-sérií s hrdiny Marvel filmového vesmíru. Dočkat by se mimo jiné měli Tom Hiddlestone jako asgardský bůh falše Loki, nebo Elizabeth Olssen hrající Scarlet Witch. Její zpuštění by mělo proběhnout v roce 2020, do té doby budou všechny epizody výše zmíněných seriálů stále k dispozici na Netflixu.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Červenec 2019 »
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace