Nový kanál FTV Prima nabídne divákům kriminální pořady

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Nový kanál Prima KRIMI
Nový kanál Prima KRIMI Zdroj: www.iprima.cz
Praha - Skupina Prima spustí v pondělí 2. dubna nový kanál Prima Krimi. Bude se jednat o stanici, kde se budou vysílat převážně zahraniční seriály, filmy a pořady. Jak jinak než s kriminální tematikou.

První premiérový den bude patřit novému filmu Dívka ve vlaku, kde hlavní roli obsadila herečka Emily Blunt. Kanál bude skupiny Prima již v osmý pořadí. Jejich vizí je, že Prima Krimi obsadí všechny kriminální a detektivní příběhy a Prima Love se tím pádem bude moci vrátit ke své původní funkci, tedy zábavný a odpočinkový kanál pro ženy plný telenovel, romantických seriálů a filmů.

Generální ředitel Marek Singer doufá v nárust diváků. V oficiálním prohlášení uvádí, že televize Prima vysílá v hlavní vysílací čas, tedy v osm hodin večer převážně krimi a detektivní pořady. Proto se televize rozhodla umožnit těmto divákům věší výběr a hlavní kanál zaměřený na tuto oblast. Bude vysílat jak starší pořady ze stanice Prima Love, tak i úplné novinky nebo klasiky jako je Julie Lascautová.

Stanice bude celoploná, stejně jako TV Prima, Prima COOL, Prima LOVE, Prima ZOOM a Prima MAX. Naladit ji lze jak kabelově, tak i satelitně a digitálně.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Leden 2019 »
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace