Olomoučané navrhují osobnosti na Cenu města

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Model města
Model města Zdroj: olomouc.eu
Olomouc - Od 1. prosince tohoto roku až do 31. ledna 2017 mohou lidé navrhovat jména osobností, které si podle nich zaslouží získat Cenu města Olomouce či Cenu za počin roku. O konečném seznamu laureátů rozhodne zastupitelstvo. Ocenění si vybrané osobnosti převezmou v červnu 2017.

Cena města je udělována kolektivům a jednotlivcům za uměleckou, hospodářskou, publicistickou a jinou činnost, práci nebo díla, která jsou v úzkém vztahu k městu Olomouci, nebo byla vytvořena na jeho území, či jinak přispívají k rozvoji města.

„Tentokrát to bude již podvacáté, co si osobnosti spjaté s Olomoucí, životem v ní a jejím rozvojem převezmou Ceny města. Již osmým rokem také oceňujeme zvláštní příležitosti, ať už v kultuře, sportu nebo zkrátka příležitosti životní, Cenou za počin roku. Sám jsem zvědavý, jaké návrhy se nám letos od občanů sejdou,“ uvedl náměstek primátora Pavel Urbášek.

Lidé mohou návrhy podávat pouze do 31. ledna 2017. Nominační formulář a již oceněné laureáty z předchozích let najdou na webu: www.cenamesta.cz. Své návrhy mohou občané posílat poštou nebo na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Návrh musí obsahovat jméno navrhovaného kandidáta, datum narození nebo další identifikaci. Dále zdůvodnění návrhu, oblast činnosti kandidáta, jeho přínos pro město apod., a také jméno a adresu navrhovatele.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Prosinec 2019 »
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace