Olomoucké hlavní nádraží (ne)čekaně zmrzlo

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Ilustrační foto
Ilustrační foto Zdroj: http://digital-lifestyles.info
Olomouc - Stále populárnější veřejná zábava s názvem Flash mob opanovala čtvrteční podvečer na hlavním nádraží v Olomouci. Podstata této populárního aktivity jak pro diváky, tak pro samotné umělce spočívá v tom, že se parta předem domluvených nadšenců domluví na tématu či skladbě, na kterou se postupně jako náhodní návštěvníci daného místa rozpohybují.

Na olomouckém nádraží se pod taktovkou studentů z fakulty tělesné kultury sešli účastníci v tematice Frozen, což je další z celosvětově populárních disciplín. Na předem domluvený signál se účastníci na zhruba patnáct minut stanou zmrzlými sochami. Záleží čistě na nich, v jaké pozici zmrznou, jde o schopnosti a chuť zaujmout co nejvíce diváků, o které zcela určitě na frekventovaném nádraží nebyla nouze. Vybral jsem si pozici překračujícího cestujícího, který se snaží dostat přes hromadu kufrů. Bylo to náročné, ale o tom to je," s úsměvem popsal jeden z účastníků Pavel Šída. Organizátoři slibují brzké opakování i v jiných prostorách a věří, že účast bude alespoň stejná, ne-li vyšší.

Naposledy upraveno:
Pavla Hajpišlová

Milovnice sportu, kultury a médií ve všech sférách. Přispěvatelka do pořadu Zprávičky na ČT:D. Moderátorka kulturních a sportovních akcí.

Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Prosinec 2018 »
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace