Policie České republiky rozdává na Olomoucku radost

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Policisté na Olomoucku darovali seniorům vánoční hvězdy.
Policisté na Olomoucku darovali seniorům vánoční hvězdy. Zdroj: PČR OL
Olomoucký kraj – Policie ČR a občanští zaměstnanci se v úterý tohoto týdne rozhodli udělat radost několika seniorům na Olomoucku. Rozdali bezmála dvě stovky vánočních hvězd.

Úsměvy na rtech policisté vykouzlili v domovech pro seniory ve Vésce, Chválkovicích a Hrubé Vodě. Nejenže seniorům darovali jeden z vánočních symbolů, ale také si s nimi popovídali a popřáli jim hezké svátky.

 

Tato dobročinná akce se neuskutečnila poprvé, odstartovala už v roce 2016 a sklidila velký úspěch. Darováním hvězdy podpořili policisté a zaměstnanci nejen jednu, ale hned dvě dobré věci. Zakoupením této květiny se zapojili do charitativní sbírky, kterou od roku 2014 každoročně organizuje nadace Šance, a její výtěžek, který letos činí bezmála 65 tisíc korun, poputuje na pomoc dětským pacientům bojujícím s leukémií na hematoonkologickém oddělení Dětské kliniky Fakultní nemocnice v Olomouci.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Srpen 2019 »
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace