Pomikálek se vrátil do Děčína

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Tomáš Pomikálek se vrátil na místo činu
Tomáš Pomikálek se vrátil na místo činu Zdroj: bkdecin.cz
Basketbalista Tomáš Pomikálek ukončil po třech mistrovských sezonách angažmá v Nymburku a vrátil se do Děčína, kde působil v letech 2009 až 2012. Děčínský klub podepsal s loňským vicemistrem tříletou smlouvu. Pomikálek si první zápas v barvách Děčína odbyl již tuto sobotu, kdy nastoupil proti Jindřichovu Hradci, těšit ho mohlo, že ho děčínští fanoušci přivítali vřele zpět.

Člen širšího reprezentačního kádru a trojnásobný mistr ČR Tomáš Pomikálek ve středu odehrál svůj poslední zápas KNBL v dresu Nymburka v Jindřichově Hradci, ve kterém zaznamenal šest bodů a tři doskoky.

„Musím Tomášovi za jeho tři sezony u nás a také za vždy profesionální přístup jenom poděkovat. Od našich trenérů však nedostával tolik příležitostí, kolik by si sám představoval, proto jsme se vzájemně dohodli na ukončení jeho angažmá u nás,“ uvedl generální manažer Nymburka Rudolf Šimeček.

Trenér BK Armex Děčín Pavel Budínský komentuje návrat Pomikálka těmito slovy: "Tomáš vstupuje do své druhé děčínské etapy. Jak bude dlouhá a jaká vlastně bude, je především v jeho rukou. Z mého pohledu ale přichází jiný Tomáš, starší, vyspělejší, zkušenější, z čehož by měl profitovat nejen on, ale pevně věřím, že i my."

Tomáš, přezdívaný Pomi, v sobotním zápasu BK Armex Děčín proti Lions J. Hradec odehrál na palubovce 24 minut. Zaznamenal přitom 17 bodů, 7 doskoků (z toho 6 útočných) a navrch byl vyhlášen mužem zápasu.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Březen 2019 »
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace