Poutník Zibura napsal knihu, pokřtí ji na Fléďě

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Zibura poutník
Zibura poutník Zdroj: Facebook Ladislav Zibura
Brno - Třiadvacetiletý student Ladislav Zibura, který je v Česku známý především díky svým poutím do Jeruzaléma a Říma, napsal knihu. Cestopis s názvem 40 dní pěšky do Jeruzaléma Zibura pokřtí už ve středu 4. listopadu na své projekci v brněnském klubu Fléda.

„Přijďte si užít groteskní projekci o pouti do Jeruzaléma spojenou s netradičním křtem, při kterém budou explodovat věci. Získáte trauma na celý život a také vkusný dárek pro svou budoucí bývalou přítelkyni," láká na středeční křest Zibura na své facebookové události. Od sedmi hodin večer čeká návštěvníky projekce o pouti, v devět následuje křest knihy. Poté si pro diváky student připravil autogramiádu a také překvapení. V jedenáct začne afteparty.
Zibura se svými projekcemi navštívil mnoho českých i moravských měst. Na jeho akce přichází čím dál více lidí, vždy se setkavá s obrovským úspěchem a vyprodává velká kina. Své posluchače si mladý poutník získává originálním pojetím, jeho neotřelá stand-up show baví jak malé, tak velké diváky. Olomouckému publiku se představil letos v dubnu na právnické fakultě. Na svém dalším turné se do Olomouce ale nechystá.

Knihu, nad kterou Zibura strávil celé léto, vydává nakladatelství Albatros už 2. listopadu. Pro své fanoušky připravil navíc možnost objednat si knihu přímo od něj, kdy ji pošle osobně, navíc i s věnováním. 40 dní pěšky do Jeruzaléma vychází také v audio verzi.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Červen 2019 »
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace