POZVÁNKA: Čeští para hokejisté potřebují vaší pomoc, přijďte je podpořit i Vy!

Ohodnoťte tento článek
(2 hlasů)
Maskot šampionátu tučňák Samson
Maskot šampionátu tučňák Samson Zdroj: www.paraostrava2019.cz
Ostrava – Po vypadnutí extraligových Vítkovic z play-off a po Superfinále florbalu hostí OSTRAVAR Aréna další velkou akci. Není to nic menšího než Mistrovství světa v para hokeji.

Na přelomu dubna a května, konkrétně od 27. dubna do 4. května, si mohou fanoušci hokeje zkrátit čekání na světový šampionát v Bratislavě právě touto akcí. Hokejoví bojovníci na svých saních svedou boj o medaile na domácím turnaji. Mimo české barvy se v Ostravě představí výběry Švédska, Itálie, USA, Kanady, Norska, Jižní Koreji a Japonska.

Vstupné a doprovodný program

Organizátoři stanovili dobrovolné vstupné v minimální výši 50 Kč. Všechny vstupenky jsou na sezení a zároveň umožňují divákovi zhlédnout celodenní program, tedy vidět všechny zápasy daného hracího dne. Mimo zápasy se mohou návštěvníci zabavit ve fanzóně. Tam si mohou vyzkoušet střelbu na branku z hokejových saní, zatrsat společně s maskotem tučňákem Samsonem na živou hudbu, odpočinout si v chill-out zónách nebo zakoupit oficiální merchandising turnaje, který je možné pořídit pouze v areálu OSTRAVAR Arény.

Český národní tým vstupuje do turnaje utkáním proti Japonsku v sobotu 27. dubna od 15:00 a Vy byste tam rozhodně neměli chybět! Pro další informace, podrobnější program a aktuality navštivte webové stánky turnaje www.paraostrava2019.cz. Přijďte i Vy podpořit naše borce a společně s nimi prožít jejich cestu za úspěchem.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Prosinec 2019 »
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace