Příběh hraček nekončí

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Toy Story 4
Toy Story 4 Zdroj: Pixar Wiki
Los Angeles – Legendární animovaný film o tajném životě hraček chystá už čtvrté pokračování. Další příběh Woodyho a jeho party se má v kinech ukázat příští léto, ale zda se objeví i jejich původní majitel Andy není jasné.

Toy Story: Příběh hraček je pro studio Pixar srdcovou záležitostí. Při jeho vzniku se nejednalo pouze o první snímek studia, ale i o první celovečerní film, který vznikl počítačovou animací. Díky propracovanému scénáři a novému stylu animace utkvěl film v hlavách mnoha lidí a stále patří k nejoblíbenějším na celém světě. Převážně kvůli úspěchu prvního dílu vznikl druhý i třetí díl, který trilogii úspěšně završil v roce 2010.

Novinky o dalším pokračování se objevily už v roce 2014 s tím, že premiéra snímku bude v létě 2017. Bohužel původní plán nevyšel a datum premiéry se posunulo na rok 2018. Po odchodu původního režiséra Johna Lassetera a jeho týmu se premiéra neustále odsouvala a nyní se konečně zveřejnilo její datum, které spadá na 26. června 2019.

Snímek, jenž bude režírovat Josh Cooley a scénář má na starost Stephany Folsom, která spolupracovala na scénáři k filmu Thor: Ragnarok, zatím nemá oficiální děj. Kolují pouze spekulace, že se Woody s jeho kamarády vydá na cestu, aby našli Pastýřku a přivedli ji domů k jejich nové majitelce Bonnie.

Na to, zda snímek bude mít stejný úspěch jako předchozí tři, si budeme muset počkat. Premiéru v České republice společnost Falcon stanovila na 8. srpna 2019.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Duben 2019 »
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace