Přijďte se podívat na UP

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
V sobotu 26. listopadu 2011 pořádá Univerzita Palackého v Olomouci Den otevřených dvěří. Jde o druhou nejstarší univerzitu v České republice, jež se počtem svých studentů řadí k největším na našem území.

Navštívit můžete jakoukoli z osmi fakult, které jsou Vám k dispozici od deváté hodiny ranní do 14:00. Výjimkou je pouze Přírodovědecká fakulta. Tu můžete navštěvovat až do 15:00.

Pokud máte zájem dozvědět se o Vámi vybraném oboru na dané fakultě více, stačí se na ni dostavit a poslechnout si informační bloky, jejichž časy spolu s adresami všech budov naleznete na www.upol.cz.

Během prohlídky se dozvíte veškeré indormace o studiu, stravování, ubytování na kolejích, podmínkách přijímacího řízení apod. V případě zájmu si budete moci prohlédnout i učebny. Pokud budete mít dotaz, neváhejte se zeptat studijní referentky, která Vám ho jistě ráda zodpoví.

Pokud nemáte tento víkend čas, Univerzita nabízí další termín Dne otevřených dvěří, a to v pátek 20. ledna příštího roku. Tentokrát však kromě Právnické fakulty.

Zdroje:

http://www.upol.cz/aktualita/clanek/informace-a-prohlidky-uceben-univerzita-zve-na-den-otevrenych-dveri/

http://www.facebook.com/univerzita.palackeho#!/univerzita.palackeho?sk=info

http://www.upol.cz/skupiny/verejnosti-a-mediim/fotogalerie/

 

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Červen 2019 »
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace