Přijďte si ulovit nové kousky na Dobročinném bleším trhu

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Bleší trh je jedinečná příležitost, jak udělat radost hned dvakrát
Bleší trh je jedinečná příležitost, jak udělat radost hned dvakrát Zdroj: Archiv CMTF
Olomouc – Lákaly vás vždycky velké bleší trhy, které jste znali většinou především z amerických filmů a seriálů? Navštěvujete rádi second-handy a zboží z druhé ruky vám není cizí? V tom případě je pro vás třetí ročník Dobročinného blešího trhu organizovaného Cyrilometodějskou fakultou Univerzity Palackého tou správnou volbou, kam se vydat 7. - 8. prosince.

Akce začne ve čtvrtek v deset hodin a skončí v pátek v osmnáct hodin v budově Cyrilometodějské fakulty v Univerzitní ulici. Těšit se můžete na pestrou nabídku oblečení, módní či bytové doplňky, knihy, hry, hračky, kuchyňské potřeby a další zajímavé předměty, jejichž nákupem podpoříte Domácí hospicovou péči Charity Olomouc.

Již od 8. do 30. listopadu měl každý možnost darovat na fakultu k uskladnění věci, které by mohly posloužit jinému a zároveň pomoci Charitě. Rozhodně se nejedná o jedinou dobročinnou akci na Cyrilometodějské fakultě. V minulých letech se široká veřejnost mohla zapojit například do Sbírky hraček a výtvarných potřeb pro děti ve vyloučených lokalitách. Akce byla součástí projektu Příprava romských dětí a dětí ze sociálně marginalizovaných skupin z Olomouckého kraje a okolí na vzdělávání pomocí dobrovolnictví a se zohledněním spirituálních potřeb, zkráceně ROMSPIDO, jehož hlavním nositelem je samotná Univerzita Palackého.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Únor 2019 »
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace