Probíhá jedenáctý ročník Microsoft Roadshow pro školy

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Microsoft Roadshow pro školy
Microsoft Roadshow pro školy Zdroj: Microsoft pro školství
ČESKO – Společnost Microsoft Česká a Slovenská republika pořádá v těchto dnech již pojedenácté svoji roadshow. Akce je pravidelně zaměřená na inovaci ve školství a vzdělávacích systémech. Celodenní program složený z workshopů zaměřených na moderní výuku navštíví každý rok celkem přes 1 500 účastníků. Microsoft zavítal v úterý 16. října i do Olomouce.

Během tří týdnů navštíví organizační tým všechna krajská města v Česku. Jeden z hlavních organizátorů akce je Karel Klatovský, který v současné době působí jako manažer pro program Microsoft Partneři ve vzdělávání v české pobočce společnosti. „Během největší konference o technologii ve školách, která probíhá v říjnu, najezdíme po republice přes 2 500 kilometrů, máme pronajatých 39 školících sálů a dostaneme se do kontaktu s více než 1 500 učiteli. Akce je konaná pod záštitou MŠMT a přednášející jsou obvykle z velkých IT společností,“ řekl Klatovský.

Přednášky a workshopy jsou koncipovány tak, aby se pokusily zaujmout co nejvíce účastníků. Pokud vás tedy zajímá, jak zapojit počítačové hry do výuky, popřípadě chcete zjistit, jaké jsou možnosti využívání technických vychytávek v hodinách matematiky, pravděpodobně si z konference odnesete cenné informace. Roadshow se ale mohou zúčastnit například správci školních sítí, kteří mají možnost navštívit přednášku zaměřenou na tuto problematiku.

Součástí je i bohatý doprovodný program, který je dostupný v každém místě, kde se roadshow koná. Návštěvníci si mohou vyzkoušet nejčerstvější novinky ze světa informačních technologií, poradit se s partnery akce o různých možnostech inovace ve školství, ale také vyřešit technické problémy v jejich vzdělávací instituci.

Letošní Roadshow pro školy se pomalu chýlí ke konci. Na akci se ale stále můžete vydat do Jihlavy, Hradce Králové a do Liberce. Tato tři města budou konferenci hostit již příští týden.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Březen 2019 »
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace