Putovní festival outdoorových filmů navštívil Olomouc

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Plakát festivalu
Plakát festivalu Zdroj: FTK UP Olomouc‎
Olomouc – Fakulta tělesné kultury v Olomouci letos poprvé navázala spolupráci s Mezinárodním festivalem outdoorových filmů skupiny ČEZ. Festival se měl konat od 19. do 21. listopadu jako oslava nově otevřené auly v kampusu FTK na Neředíně, bohužel se však stavební práce protáhly, a tak se na pár dní v promítací prostory proměnila tělocvična na Hynaisově ulici.

Historické prostory haly s improvizovaným hledištěm z nejrůznějšího cvičebního náčiní dohromady vytvořily jedinečnou atmosféru. Festival divákům nabídnul tři dny nabité filmy zaměřenými na sport i život s outdoorovou tématikou, filmy pro adrenalinové nadšence, zapálené cestovatele, ale také extrémní sportovce. 

Mezinárodní festival outdoorových filmů skupiny ČEZ je za sedmnáct let svojí existence jedním z největších putovních festivalů svého druhu u nás. Divákům nabízí program v třiceti čtyřech městech po celé republice. Festivalu se účastní čeští, ale také zahraniční autoři, národní i soukromé televizní společnosti,a to jak v profesionální, tak i amatérské rovině.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Červenec 2020 »
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace