Serial Killer zahájil svůj pilotní ročník

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Nový festival zaměřený na seriály započal
Nový festival zaměřený na seriály započal Zdroj: Facebook Serial Killer
Brno – Ve středu začal letos poprvé festival televizní a online seriálové tvorby. Jedná se o první festival svého druhu ve střední a východní Evropě. Potrvá do pátku. Zahajovacím snímkem se staly první dva díly českého seriálu Most!.

„Věříme, že prolomíme očekávání publika, že není možné ukazovat televizi v kině," uvedla pro ČTK zakladatelka festivalu Kamila Zlatušková, někdejší producentka České televize a bývalá proděkanka FAMU. Na plátna kin přinese Serial Killer novinky televizní a internetové produkce a nastíní budoucí trendy. Soutěžit se bude ve dvou kategoriích – televizní a on-line tvorbě ze střední a východní Evropy. Návštěvníci festivalu se ale mohou těšit i na seriály z produkce HBO nebo Netflix.

„Chceme se stát Sundance střední a východní Evropy. Chceme prostřednictvím nejen diváků, ale i odborné poroty a soutěže motivovat tvůrce k další a další tvorbě a dát jim najevo, že nové příběhy a postupy budou patřičně doceněny,“ uvádí na oficiálních stránkách festivalu.

Návštěvníci festivalu mohou navštívit jak jednotlivá představení, sestávající vždy ze dvou dálů určitého seriálu, tak si také mohou koupit festivalovou akreditaci. Jednorázové vstupné stojí 80 korun bez slevy, studenti pak zaplatí korun 60. Akreditace jsou dvou druhů. Buďto si můžete pořídit tzv. cinepass na blok 5 představení za 210, respektive 160 korun anebo plnohodnotný festivalový cinepass za 280 pro dospělé a za 195 korun pro studenty. Cinepassy i vstupenky na jednotlivá vystoupení si můžete objednat i online, na stánkách festivalu.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Duben 2019 »
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace