V uměleckém centru se ochaldí. Snow Film Fest míří opět do Olomouce

Ohodnoťte tento článek
(2 hlasů)
Snow film fest 30. listopadu v Olomouci
Snow film fest 30. listopadu v Olomouci Zdroj: http://www.kzmj.cz
Olomouc – Filmový festival zimních sportů Snow film fest zavítá 30. listopadu do Uměleckého centra Univerzity Palackého v Olomouci. Celovečerní pásmo filmů, které začne v 18:30 hodin, nabídne i letos několik filmů zaměřených na extrémní zimní sporty, jakými jsou například extrémní lyžování, skialpinismus nebo běh se psím spřežením. Vstupenky bude možné zakoupit na místě – základní vstupné činí 100 korun, pro studenty 80 korun.

Jako každý rok, i letos se diváci mohou těšit na filmy z různých koutů světa. Příběh popisující drsné podmínky Himálaje, které horolezcům brání v úspěšném zdolání vrcholů – to je film Výstup na Link Star. S drsnými podmínkami jednoho z nejmrazivějších závodů planety Yukon Artic Ultra Vás seznámí Ven(ca). Pocit viny je film popisující touhu sjet na lyžích druhý nejvyšší vrchol Grónska – horu Mont Forel. Nejen tyto, ale i spoustu dalších kvalitních filmových snímků čeká na letošní návštěvníky již sedmého ročníku tohoto festivalu.

Snow film fest je zimní obdobou letního festivalu Expediční kamera – oba dva patří mezi velmi oblíbené a každoročně navštíví každý z nich přes 25 tisíc diváků.

Od 18. října do 7. listopadu zavítá Snow film fest do více než 200 měst po celé České i Slovenské republice a chybět nebude ani promítání ve školách. Během celého festivalu budou mít diváci možnost hlasovat o nejlepší film letošního ročníku a zapojit se tak do soutěže o zájezd nebo outdoorové vybavení.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Březen 2019 »
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace