Syn americké zpěvačky Melissy Etheridge, Beckett Cypher, zemřel ve 21 letech

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Melissa Etheridge a Beckett Cypher
Melissa Etheridge a Beckett Cypher Zdroj: Jim Smeal/BEI/Shutterstock
USA – Becket Cypher, syn americké zpěvačky Melissy Etheridge, ve čtvrtek zemřel ve svých 21 letech. Podle prohlášení matky podlehl závislosti na opiátech.

„Dnes jsme se připojili ke stovkám tisíc rodin, které ztratily své blízké kvůli závislosti na opiátech,“ uvedla Milessa Etheridge ve svém příspěvku na Twitteru. "Můj syn Beckett, kterému bylo pouhých 21 let, se snažil překonat svou závislost, ale nakonec jí dnes podlehl,“ dodala Melissa.

"Moje srdce je zlomené," pokračovala. "Jsem vděčná za ty, kteří vyjádřili soustrast, cítím jejich lásku a upřímný zármutek. Bojujeme s tím, co jsme mohli udělat jinak, abychom ho zachránili. Nakonec víme, že teď už ho nic nebolí. Brzy budu zpívat, vždy mě to uzdravovalo,“ vyjádřila se Etheridge.

 

Celá rodina truchlí

Melissa měla svého syna s bývalým partnerem, filmařem Juliem Cypherem. Setkali se při natáčení v roce 1988 a narodily se jim společně dvě děti, dcera Bailey a syn Beckett. Několik let po narození jejich dětí se spekulovalo o tom, kdo byl dárcem spermatu, protože společně mít děti nemohli. V roce 2000 pár odhalil, že se jednalo o hudebníka Davida Crosbyho. Během své dovolené na Havaji se pár setkal s Davidem a jeho manželkou, povídali si s nimi o tom, jak moc chtějí mít děti a domluvili se.

„S návrhem jsem neváhal, Melissa a Julie jsou dobří lidé, věděl jsem, že se do sebe zamilovali a mají odvahu,“ vyjádřil se tenkrát Crosby.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Říjen 2020 »
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace