Talenty všech kategorií se sešly v Ostravě

Ohodnoťte tento článek
(1 Hlasovat)
Nejvíce soutěžících bylo z řad tanečníků
Nejvíce soutěžících bylo z řad tanečníků Zdroj: http://www.dance-star.cz
Ostrava - Dance star a Talent star, to je populární soutěž pro všechny věkové kategorie. Už třetí ročník se konal o víkendu 22.-23.4. 2017 v DK Akord. Kvidění bylo mnoho vystoupení v kategoriích tanec, zpěv, rodinné hobby a ostatní. Hlavním cílem celé soutěže bylo pobavit publikum, čemuž dopomáhal také moderátor Ondřej Sokol a reportérka ČT2 Markéta Srbová.

Soutěž byla rozdělená na akci Dance Star a Talent Star z důvodu většího počtu účastníků v kategorii tance. Soutěž Dance star odstartovala v sobotu od 11 hodin. Celý program zakončilo vyhodnocení v osm hodin večer. Účastníci získali ohodnocení, krásné ceny a ti nejlepší získali i nominaci do Talent star.

Následující den patřil akci Talent Star. Ta probíhala od 12 do 20 hodin. Talent Star se již skládala ze všech kategorií. Nejmladší soutěžící celé akce byly pouhé tři roky. Oproti tomu nejstarší v soutěži byla 65-letá stepařka. O celkovém vítězi rozhodovala speciální porota, do které kromě odborníků usedli také radní Adam Rykala nebo místostarostka Ostravy-Jih Věra Válková. Celou soutěž zakončil Galavečer, jehož součástí byla diskotéka a raut. Avšak hlavním bodem programu bylo vyhodnocení absolutních talentů a vítěze TALENT STAR 2017. Pro nadané účastníky organizátoři připravili hodnotné ceny, včetně prezentace v médiích.

Celá akce se uskutečnila pod záštitou starosty města Ostravy-Jih Martina Bednáře. Organizátorkami soutěže byly Jana Kuchařová a Iva Kratochvílová.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Září 2018 »
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace