Tříkrálová sbírka

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
V lednu 2012 budeme mít opět možnost poskytnout finanční pomoc lidem, kteří to potřebují nejvíce. Na Nový rok a během dalších třinácti dní budou do ulic českých města vesnic vyrážet dobrovolníci vybírající peníze ve jménu Charity České republiky.

Výtěžek poputuje k handicapovaným či nemocným lidem, matkám s dětmi v tísni, seniorům apod. Například v Olomouci, kde se v lednu 2011 vybralo přes 20 miliónů korun, byly peníze použity na podporu sociální výpomoci jednotlivcům a rodinám v tísni, nouzové situaci díky přírodním katastrofám, dále na charitní projekty, projekty pomáhající seniorům a lidem s postižením.

Pokud máte zájem darovat peníze, pozorně si koledníky prohlédněte a ujistěte se, že skutečně jednají pod záštitou Charity. Poznáte je podle průkazky vystavené Charitou ČR a potvrzené diecézní Charitou, úředně zapečetěné kasičky, popřípadě i podle občanského průkazu, který musí alespoň jedna ze skupiny osoba vlastnit. Je nutné, aby údaje na něm byly identické s informacemi na průkazce Charity.

Avšak můžete Charitě přispět i jiným způsobem, a to pomocí SMS či bankovním převodem. Veškeré informace nalezete na webových stránkách Tříkrálové sbírky.

Zdroj:

http://www.digizone.cz/clanky/jake-budou-vanoce-na-obrazovkach-ceskych/

http://www.trikralovasbirka.cz/

 

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Červen 2019 »
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace