Českem se rozezní koledy

Ohodnoťte tento článek
(3 hlasů)
Česko zpívá koledy
Česko zpívá koledy Zdroj: www.denik.cz
Česká republika - Předvánoční akce regionálních deníků Česko zpívá koledy se pomalu ale jistě blíží. Uskuteční se 13. prosince v 18. hodin na různých místech naší vlasti, včetně Olomouce.

Za necelý měsíc se ze všech koutků republiky rozezní vánoční zpívání koled. Populární akce Deníku se letos koná již po sedmé. 

Jako tradičně zazní pět koled, z toho tři předem známé - Narodil se Kristus Pán, Nesem vám noviny a Půjdem spolu do Betléma. O zbylých dvou rozhodnou sami zájemci na webových stránkách Deníku. Prozatím nejvyšší procento hlasů obdržely koledy Štedrej večer nastal a Rolničky, rolničky. Celou akci pak zakončí píseň Vánoce, Vánoce přicházejí. 

Zúčastnit se mohou nejen obce a města, ale i organizace, spolky či dokonce samotní jedinci. Stačí se zaregistrovat na stránce www.denik.cz/cesko-zpiva-koledy/. Na té naleznete i mapu s rozsvícenými hvězdami, které symbolizují místa, kde se bude zpívat. Neváhejte a zpříjemněte si čas adventu touto skvělou událostí.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Červenec 2020 »
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace