V Prostějově se bude konat Velký trh

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Bez Obalu v srdci Hané
Bez Obalu v srdci Hané Zdroj: prostejovbezobalu.cz
Prostějov - Událost Velký trh - Kréta a Afrika bude probíhat v sobotu 22. prosince od 13 do 18 hodin ve Společenském domě (KasCentru) v Prostějově. Přijdou si na své nejen milovníci exotického ovoce, ale také neobvyklých pokrmů, které obsahují oříšková másla s kousky ovoce.

Kréta a Afrika - Velký trh, to je název pokračování obchodu Bez Obalu, ve které má hlavní roli jiné exotické ovoce, než na které jsou lidé na českých trzích zvyklí. Návštěvníci se mohou těšit na vánoční trh čerstvého jižního ovoce a oříšková másla z dílny Nut-case.

V nabídce budou voňavé ananasy, manga, červené i baby banány, jackfruity a další plody slunce. Jackfruit je největší ovoce světa, které obsahuje vysoký podíl sacharidů, a kromě řady vitamínů i významné množství vápníku a fosforu.

Organizátoři si pro návštěvníky připravili novinku, a to krétské šťavnaté pomeranče, grepy, citrony a avokáda, pěstované bez chemie. Ceny ovoce se pohybují od 45 Kč za kilogram. Ochutnávka i vstupné je zdarma. 

Akci připravují obchod Bez Obalu v srdci Hané a česká veganská dílna Nut-case. 

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Červen 2019 »
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace