Veggie fest představí vegetariánská jídla i ekologickou kosmetiku

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Pozvánka akce
Pozvánka akce Zdroj: facebook
Olomouc - Mezi akce, které budou doprovázet letošní jaro patří i Veggie fest. Událost, jenž má na programu spoustu informací o vegetariánství a veganství, ekologii, ochraně přírody, zvířat, globálním oteplování či lokální spotřebě. Festival proběhne v Pevnosti poznání v sobotu 12. května.

Program bude pestrý. Kromě již zmiňovaných přednášek bude k dispozici například klidová zóna a dětský koutek, který bude mít svůj vlastní doprovodný program. Součástí festivalu budou i cooking show, kde návštěvníci přičichnou k přípravě zdravých jídel a dobrůtek. Návštěvníky čeká také designová zóna a slečny či pánové, budou moci absolvovat workshop ekologické kosmetiky a šití. K atmosféře nebude chybět ani hudba. Mimo jiné navštíví Pevnůstku poznání i slovenský interpret PRESENTO.

Letošní ročník je pod záštitou spolku PURE (Platforma pro udržitelný rozvoj a etiku). Tato platforma spolupracuje s různými organizacemi, například s OBRAZ (obránci zvířat). Mezi své hlavní zájmy si OBRAZ bere do hledáčku množírny a kožešinové farmy. Mezi další neziskovky, které spolupracují s PURE, patří například ČVS (česká veganská společnost), Hnutí DUHA – místní skupina Olomouc či známá mezinárodní ekologická organizace Greenpeace.

Výtěžek z akce využije platforma na své kampaně jichž nemá repertoáru zrovna málo. Ať už jde o projekt Sčítání lidu, Bezmasé pondělí, Konec doby klecové nebo Stop sečení srnčat. 

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Duben 2019 »
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace