Druhý ročník výstavy minerálů Mineral-Expo míří příští víkend do Olomouce

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Prodejní burza minerálů v Olomouci již příští víkend
Prodejní burza minerálů v Olomouci již příští víkend Zdroj: www.mineral-expo.cz
Olomouc – O víkendu 11. - 12. listopadu se v prostorách Střední polytechnické školy v Olomouci uskuteční výstava minerálů nazývající se Mineral–Expo.

Kromě tradiční expozice minerálů, přírodních kamenů, fosílií, šperků a různých dekorací je připraven i bohatý program pro celou rodinu. Návštěvníci se mohou naučit poznávat jednotlivé kameny, vyrábět kameňáky, zdobit svícny, misky a vázičky pomocí kamínků, navlékat korálky, tvořit mandaly z písku, nechat udělat svému dítěti zvířecí či strašidelný obličej nebo si zahrát retro stolní hry.

V sobotu se zájemci mohou přijít podívat od 9 do 17 hodin a v neděli od 9 do 16 hodin. Po celou akci bude k dispozici občerstvení zdarma a možnost parkování na parkovišti přímo u budovy. Výstava se koná po celé České republice, kameny si lze i zakoupit.

Pro dospělé je vstup za 50 korun a pro děti za symbolických 20. Vstupenky budou k dispozici přímo na místě nebo je možné vyhrát rodinné vstupné na webových stránkách facebooku v soutěži Výstavy.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Říjen 2018 »
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace