×

Upozornění

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 872

ZPRÁVY

Vánoční přípravy už jsou v plném proudu. Lidé běhají po obchodech s touhou sehnat ty nejlepší dárky, nakupují pochutiny pro štědrovečerní a vánoční dny, začínají péct nejméně sedmero druhů vánočního cukroví a těší se, jak stráví svátky klidu se svými nejbližšími.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
OLOMOUC - Celý prosinec se v knihovně Antonína Šprince na Pionýrské ulici koná výstava vyřezávaných českých betlémů. Mezi ne moc velkým počtem výtvorů se nachází i několik opravdu mistrovských děl, jako například repliky tvorby Mikoláše Alše. Pořadateli nejvíce ceněný je však Valašský betlém z Frenštátu pod Radhoštěm, malovaný Josefem Bačákem. Naproti tradici je zde k vidění také moderní umění reprezentované komiksovým betlémem Ivana Novotného. Výstava by měla trvat až do 7. ledna příštího roku. PeS
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
V úterý 8. prosince v 19 hodin vystoupí folkový písničkář Karel Píhal v olomoucké Redutě. Osobitý písničkář představí jak své písně, tak i svérázné básničky.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Jako každoročně proběhl první sobotu v prosinci na hejčínském gymnáziu v Olomouci Den otevřených dveří, na tomto bilingvním gymnáziu také zvaný open day. Pořadatelem této akce je vedení školy ve spolupráci se studentskou radou.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Nadace Dobré místo pro život a Malý Noe společně s realitní kanceláří PATRIOT tento rok opět pořádají akci Strom splněných přání. Lidé v nákupním centru Olomouc city mohou dětem z dětských domovů a azylového domu pro matky s dětmi splnit jejich drobná, ale pro ně momentálně nedosažitelná přání.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Vojenská nemocnice v Olomouci si může gratulovat. V Projektu organizace HealthCare Institute s názvem Nemocnice České republiky se umístila na 2.místě hned po Nemocnici Strakonice,a.s. Tento projekt byl realizován v období od 1.března do 31.října 2009 a celkový počet hlasujících byl více než 35 tisíc.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Zpátky do minulosti se můžete podívat, když si uděláte procházku až k dómu. Právě v těchto dnech je zde, v olomouckém Arcidiecézním muzeu, k vidění skříňkový betlém až z 19. století. Tento vytvořil slezský výrobce betlémů Josef Partsch, který byl jedním z nejznámějších a nejvíce žádaných řezbářů své doby.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Ačkoliv na koupaliště pravděpodobně vyrážíme hlavně v letní sezóně, olomoucký aquapark se plní i v zimním období. Návštěvníci totiž mohou od 1.12. využít speciální zvýhodněné vstupné.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
HC Olomouc na Mikuláše opravdu rozdávala. Její nadílku si odnesl Chomutovský celek, který chvíli vypadal, že ze stadionu odjede s nevídaným výpraskem.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Květen 2018 »
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace