ZPRÁVY

Minulou sobotu se v nezamyslickém Kulturním a sportovním centru konala soutěž sportovních společenských tanců. Hlavním pořadatelem soutěže byl Igor Henzély zastupující Český svaz tanečního sportu a taneční klub Henzély Swing.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Tuto středu měl každý v olomouckých ulích možnost narazit na skupinky mladých dobrovolníků v bílých tričkách a se zapečetěnými kasičkami. Nabízeli ke koupi zdánlivě obyčejnou věc - bílou pastelku.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Pro všechny fanoušky výtvarného umění připravilo Muzeum umění v Olomouci výstavu s názvem Od Tiziana po Warhola. Muzeum si tak mimo jiné připomene šedesát let své činnosti.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Už potřetí v tomto roce dorazí třinecká kapela Charlie Straight do Olomouce, aby v U-Klubu 31.10. v osm hodn večer zahrála v rámci turné Koule.cz.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Od čtvrtka do neděle hostovalo Olomoucké výstaviště Flora hned několik akcí. Jednalo se o 17. ročník výstavy ovoce a zeleniny, ovocných a okrasných rostlin, Olimu 2012 – festival gastronomie a nápojů a Podzimní zahradnícké trhy 2012. Podle vyjádření organizátorů se jednalo o největší akci svého druhu u nás.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Žokej Josef Váňa včera nepřidal ke stávajícm osmi vítězstvím ve Velké pardubické České pojišťovny deváté, přesto se tvářil spokojeně. Jako první cílem proběhla klisna Orphee des Blinds z Francie v sedle s Janem Faltejskem.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Fanoušci populárního amerického hororového seriálu Živí mrtví se konečně dočkali tolik očekávané třetí série. Její pilotní díl odvysílá v neděli 14. října na televizní stanice AMC. Následovat bude dalších patnáct dílů, které opět zavedou do post-apokalyptického světa, jemuž vládnou hordy zombie.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Minulý čtvrtek oslavilo Žižkovské divadlo Járy Cimrmana pětačtyřicáté výročí své existence. V rámci oslav se v šedesáti kinech po celé republice přehrával přímý přenos hry České nebe. Jinak tomu nebylo ani v olomouckém kině Metropol. Naprosto vyprodané kino si tak mohlo užívat atmosféru, která v tu samou dobu probíhala v Praze.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Tuto středu přednášela v aule filozofické fakulty Viera Lehoczká, mediální teoretička v oblasti rozhlasové komunikace, veřejnoprávních médií a kultury, která má domovské pracoviště na Univerzitě Komenského v Bratislavě. Tématem tentokrát byly Veřejnoprávní kontexty jako klíčový princip účinnosti rozhlasových médií v konkurenčním zápase na trhu komerčních vysílatelů.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Tři dny plné básní a recitací zažili účastníci workshopu Slam Poetry, který probíhal od úterý do čtvrtka pod záštitou Katedry anglistiky a amerikanistiky Filozofické fakulty Univeverzity Palackého.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Září 2019 »
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace