ZPRÁVY

Už jen pár posledních zkoušek a škola může kvapem skončit. Blíží se totiž pro bavechtivé obyvatelstvo nejvýznamnější část roku – letní prázdniny. A na ně naopak nezapomněli pořadatelé nejznámějších letních festivalů, kteří do Česka přivezou zase o jednu tu hvězdičku bavíc. Na co se tedy můžeme těšit?
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Největší pivní festival v ČR, Beerfest, již poosmé otevírá brány všem milovníkům zlatavého moku a dobré hudby. Akce začíná ve středu 13. 5. 2009 v Olomouci - Lazcích po slavnostním zahájení a naražení soudku primátorem města v 15:15 hod. Program trvá až do neděle. Na návštěvníky čeká více než 100 druhů piv, od klasických "desítek" po rozmanité pivní speciály z více než 25 velkých tradičních i malých rodinných českých pivovarů.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
HydrogenIX, tak se jmenuje stroj lehké konstrukce na vodíkový pohon, který vznikl spoluprací studentů a doktorandů z několika fakult Vysoké škole báňské. A už tento týden se s ním vydají na letošní ročník Shell Eco-marathonu Europe, ve kterém týmy vysokoškoláků z celého světa soutěží se svými nápady v oblasti futuristických prototypů a vozidel městského typu.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Ve čtvrtek 23. dubna proběhla v Ostravě kvalifikace na České Akademické hry ve sportu zvaném frisbee ultimate. Olomoucký tým ve dvou zápasech suverénně vybojoval první místo a s ním i postup na celorepublikový turnaj, který se bude konat 19. června v Plzni.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Fanouškům britské kapely Radiohead se plní sen. Skupina totiž přijede vůbec poprvé koncertovat do České republiky. Konkrétně vystoupí 23. srpna pod širým nebem v areálu Výstaviště v pražských Holešovicích. Vstupenky si můžete pořídit už nyní, a to od 1090 Kč.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Napětí, show, psí atleti, neuvěřitelné kousky s létajícím talířem. Tuto neděli se na fotbalové hřiště sjede padesátka týmů ze tří evropských zemí na vůbec první závody hlavní sezony. Hlavním lákadlem je pro ně především Bryan Lamky, který se svou fenkou Tatianou dosáhl mnoha úspěchů i na Mistrovství světa a rozhodcovat přijede až z USA. Sekundovat mu budou zkušení rozhodčí z Německa a České republiky.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Jihlava - Šestadvacetiletý fotbalista Michal Vyskočil se v prvním startu v barvách FC Vysočina předvedl fantasticky. Dva jeho centry do vápna soupeře přetavili v souboji s Opavou spoluhráči v gólovou radost. Hned v dalším zápase si ale vykloubil loket a zranění mu vystavilo stop minimálně na měsíc.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
V obchodně-společenském centru Olomouc CITY bude celý příští týden věnován sportu, konkrétně tomu bojovému. Proběhne zde totiž výjimečná sportovní akce s názvem Týden bojovníků, kterou pořádá Český svaz thajského boxu. Na exhibici se představí přední čeští sportovci a pokusí se o nepřetržitý 24 hodinový turnaj, což by znamenalo zápis do české i světové Guinessovy knihy rekordů.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Velkou vodáckou akci nabídne o víkendu 18.-19. dubna řeka Moravice. Spolek vodáků Campanula chystá její otevření a první vodní sjezdy letošní sezóny. Akci ocení jak profesionálové, tak i začátečníci, pro které je určen dolní tok.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Pod záštitou České asociace studentů psychologie proběhne na konci března v prostorách Uměleckého centra UP Olomouc VI. ročník celostátní konference „Sex… o nás, vás i vás“. Konference bude zaměřena na téma sexuality z pohledu oboru psychologie, sociologie, sexuologie, ale například i práva.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Srpen 2018 »
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace