ZPRÁVY

Zlín - V pondělí 31.5.2010 se v sále O. Wichterleho zlínské University Tomáše Bati uskutečnila masterclass se známým britským hercem, Sirem Christopherem Leem (88 let). Akce proběhla v rámci probíhajícího filmového festivalu.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Vědecká knihovna v Olomouci se snaží vycházet vstříc zrakově postiženým lidem. Ve spolupráci s Tyflocentrem poskytuje zvukové nahrávky klasických českých a světových titulů. Pro nevidomé osoby je to novinka, o kterou je velký zájem.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Českokrumlovský malíř a básník Pavel Dvořák představí v úterý 1.června v osm hodin večer v baru Kaldera své obrazy na výstavě s názvem „Rušeni pučením aneb pozemské titěrnosti trochu jinak.“ K nahlédnutí i prodeji zde bude i jeho stejnojmenná kniha.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Kladně by na tuto otázku odpověděla vedoucí pobočky kulturní asociace Nová Akropolis, Mgr. Petra Goliášová, která zde ve čtvrtek 27. května 2010 přednášela na téma „Síla imaginace“.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Dnes ve večerních hodinách byla nalezena mrtvá dívka pod okny budovy koleje Bedřicha Václavka. Spekuluje se, že spáchala sebevraždu, neboť v psychicky náročném zkouškovém období už v minulosti několik studentů svůj život ukončilo. Momentálně vše vyšetřuje policie, probíhá identifikace oběti, jelikož u sebe neměla žádný doklad totožnosti. "Podle otevřeného okna se předpokládá, že dívka pravděpodobně vyskočila z pokoje v devátém patře." uvedla vrátná kolejí. Pád nepřežila. zdroj ilustrační fotografie: http://skm.upol.cz/
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Eutanázie ano či ne? Názor na tuto otázku si mohli udělat návštěvníci úterní přednášky Eutanázie včera a dnes pod vedením profesorky Dagmar Hauftové.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Problematika eutanázie, tedy usmrcení na žádost, je jedním z nevyčerpatelných a stále diskutovaných témat, ve kterých se emocemi a ostrými názorovými střety nešetří.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Být velkým žurnalistou. Sen každého studenta žurnalistiky. Ale ať už jste studentem tohoto oboru, nebo máte jen nápady a chuť psát, zde je Vaše příležitost. Možná i Vás zaujme nabídka MF DNES a portálu iDNES.cz, kteří nabízejí praktický dvoutýdenní novinářský kurz.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Hudební klub Mexx zve na velkolepou párty při příležitosti otevření nového módního butiku „Fashion Republic“ v Ostružnické ulici.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Ve čtvrtek 13.5. otevřelo olomoucké Muzeum umění výstavu, která obsahuje čtyřicítku unikátních Sýkorových výtvorů jako poctu k jeho devadesátinám. Každý exponát je brilantním zobrazením umělcova nejhlubšího nitra, jeho nadšením prostorem a barvami. K těm nejunikátnějším patří hlavně rohové obrazy.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Leden 2019 »
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace