×

Upozornění

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 866

ZPRÁVY

Milí příznivci sněhu, hor a vraždění zadků. Jak jistě víte, 8. -11. 4. léta Páně dvoutisícího desátého, se konala jako každý rok akce, která tradičně uzavírá zimní volnostylovou sezónu na sněhu- Burton Špindl Spring Sessions. Já jsem se tohohle „velkýho mejdanu“ mohl zúčastnit a připravit vám o tom krátké svědectví.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Revitalizace je rozdělena do několika etap, zatím probíhá první, v jejímž průběhu bylo zatím pokáceno 146 stromů starých 130 až 150 let v úseku mezi Wolkerovou ulicí a restaurací Fontána. Podle náměstka olomouckého primátora Svatopluka Ščudlíka by měla tato etapa trvat do konce listopadu, nové stromy budou vysazovány přibližně v druhé polovině září, nejpozději však na začátku října. Letos se za výměnu stromů utratilo kolem šesti milionů korun.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Poslední diskuze v rámci Ekologických dnů Olomouc (EDO) nazvaná „Na čí straně jsou novináři?“ proběhla v neděli 25. dubna v Divadle hudby. Zajímavého tématu, obzvláště pro studenty žurnalistiky, se ujali Ivan Hofmann, Jakub Patočka, Václav Žák a Jiří Zajíc.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Dne 25. dubna proběhla v rámci Ekologických dnů Olomouc (EDO) beseda s Václavem Žákem nazvaná Ústava v médiích aneb kabaret. Prostory poskytlo stejně jako u ostatních besed Divadlo hudby. Krátce po 17 hodině Václav Žák, šéfredaktor časopisu Listy, vtipně zahájil svou přednášku vypůjčeným citátem: „ Kdo nemá myšlenku, dělá si powerpointovou prezentaci “.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Nedělní dopoledne je v rámci besed Ekologických dnů Olomouc již čtrnáct let pravidelně zasvěceno promluvám Václava Bělohradského. Profesor Bělohradský je jedním z nejvýznamnějších českých žijících filosofů a sociologů. V roce 1970 emigroval do Itálie, na univerzitě v Terstu vyučuje dodnes. Příroda a vztah člověka k ní je přes svérázný politický vývin v jeho úvahách ústředním námětem, proto je tento intelektuál vítaným hostem besed ekologického centra Sluňákov. V olomouckém Divadle hudby přišlo tentokrát na přetřes téma postsekulární společnosti a jejích hlavních rysů.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
V nedělním utkání 26. kola Gambrinus ligy přijela na Andrův stadion pražská Slavia. Pražané mají ale ohromnou marodku, a tak dnes Hanákům výrazně usnadnili práci, neboť nastoupili pouze dva hráči základní sestavy. I proto Olomouc zvítězila 3:1.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
„Nová klasika“. Tak zní motto letošního, již 14. ročníku mezinárodního festivalu DIVADELNÍ FLORA. Ten se uskuteční ve dnech 11. – 21. 5. 2010 v Olomouci.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Středeční utkání Ondrášovka cupu sehráli fotbalisté Olomouce na stadionu v Plzni. Stejní soupeři se střetli i minulý týden v Gambrinus lize, kde zvítězila domácí Sigma 1:0. Tentokráte se ale týmy rozešly smírně 2:2, což je lepší výsledek pro Olomouc.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Bývalému přednímu výrobci baget Apetit food hrozí konkurz. Firma je od února v úpadku. Podle insolvenčního správce není možné řešení úpadku společnosti reorganizací, protože Apetit food již zastavil výrobu.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
V těchto dnech bude otevřena nová olomoucká čajovna. Nachází se na ulici Šemberova, číslo 13 a nese japonské jméno Wabi.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Prosinec 2018 »
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace