ZPRÁVY

Olomouc – Olomoucká radnice s okresní hospodářskou komorou založila nový web. Ten má pomoct živnostníkům, kteří kvůli koronavirové pandemii přišli o své příjmy. Na webové stránce můžou prezentovat své produkty a služby.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Olomouc – Od příštího týdne bude opět možné koupit si čerstvou zeleninu na selských trzích. Výstaviště Flora je bude pořádat ve Smetanových sadech. Tradice z předchozích let tak bude pokračovat, jen se z centra přesune do sadů.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Od dnešního dne vláda zrušila zákaz volného pohybu osob. Lidé se již budou moci pohybovat po skupinách čítající deset lidí. Mnoho lidí si proto může klást otázku, kam se dá jít si provětrat hlavu. Řešení nabízí botanická zahrada Praha v Praze-Tróji, která tento týden otevřela po více než měsíci svou venkovní expozici.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Poděbrady - V souvislosti s pracemi na fasádě hlavní budovy zámku v Poděbradech v okrese Nymburk vypukl na místě požár. Na hašení požáru v místní dominantní památce spolupracovaly jednotky hasičů z Nymburka, Poděbrad a Velkého Zboží. Policejní vyšetřování velmi záhy objevilo příčinu ohně, mohl za něj impregnační olej na dřevo.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Česká republika - Z fotbalového jara se sice stihla odehrát pouze čtyři kola utkání, avšak prvoligoví hráči i nadále mezi sebou svádí zápasové boje, i když trochu netradičním způsobem. S konzolí v ruce v rámci charitativní akce Ligové fotbalové asociace.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Základní a mateřská škola Dlouhá 56 v této nelehké době funguje dál, i když v trochu pozměněné podobě. Cirka 50 dětí zde dennodenně hlídají učitelé, asistenti, výchovní poradci i vychovatelky. Služby zatím využili policisté, zdravotníci nebo pracovníci sociálních služeb a městského úřadu.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Minulý týden vydala vláda plán o postupném otevírání ochodů, které jsou kvůli pandemii koronaviru zavřené již přes měsíc. Jejich znovuotevření mělo původně postupovat v několika vlnách do června, především podle metrů čtverečních a také na základě toho, jestli se prodejna nachází v obchodním centru. Díky příznivě vypadající situaci kolem pandemie to ale vypadá, že by se všechny obchody mohly otevřít asi o dva týdny dříve.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Tvůrci seriálu Lajna přišli s novinkou, která se snaží odlehčit současnou situaci a přivést lidi na jiné myšlenky. Skoro na mizině nám humornou formou sděluje, jak herci snášejí opatření proti koronaviru.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Teplice - I v době světové pandemie myslí zastupitelé na zelenější budoucnost. Na začátku dubna pořídilo město pět dalších trolejbusů na bateriový pohon.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Ostrava - Mladá fronta DNES uvedla ve svém regionálním vydání, že by Ostravské univerzitě mohlo hrozit odebrání institucionální akreditace. K chybám při přijímacích zkouškách údajně docházelo na všech fakultách.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Říjen 2020 »
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace