Zuzana Zelená

Zuzana Zelená

URL internetové stránky:

Olomouc získala titul Evropské město sportu pro rok 2017

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Olomouc - Zástupci města převzali v Bruselu od Asociace evropských měst sportu vlajku, která propůjčuje Olomouci titul Evropské město sportu pro rok 2017. Celý příští rok budou všechny sportovní akce probíhat pod touto prestižní vlajkou, která dokazuje, že má Olomouc kladný přístup ke sportu a zdravému životnímu stylu.

Olomoučané navrhují osobnosti na Cenu města

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Olomouc - Od 1. prosince tohoto roku až do 31. ledna 2017 mohou lidé navrhovat jména osobností, které si podle nich zaslouží získat Cenu města Olomouce či Cenu za počin roku. O konečném seznamu laureátů rozhodne zastupitelstvo. Ocenění si vybrané osobnosti převezmou v červnu 2017.

Guns N´ Roses vystoupí v červenci v Praze

Zveřejněno v: PUBLICISTIKA
Praha - Příští rok čekají rockové fanoušky opravdové žně. Po kalifornských Linkin Park, kteří se po téměř deseti letech vrací do České republiky, vystoupí na letišti v Letňanech další slavná americká rocková skupina Guns N’ Roses. Legendární rockeři zahrají 4. července 2017 v Praze v rámci jejich celosvětového tour „Not In This Lifetime“. 

Šantovka Tower znovu budí emoce

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Olomouc – Plánovaná výstavba výškové budovy Šantovka Tower v historickém centru Olomouce budí mezi lidmi značné emoce. Na jedné straně jsou ti, kteří by unikátní stavbu v Olomouci uvítali, na druhé ti, pro které má jedinečné panorama města Olomouce s dominantou Katedrály sv. Václava důležitý historický charakter. Občané Olomouce se bouří proti narušení unikátního konceptu města, které může plánovaná výstavba soukromé výškové budovy způsobit. Proti projektu sepisují už třetí petici.
Čtvrtá řada seriálového hitu Sherlock z produkce BBC se na televizní obrazovky vrátí začátkem příštího roku. Televize BBC odvysílá celkem tři epizody. První epizodu s názvem The Six Thatchers zhlédnou bričtí diváci v neděli 1. ledna 2017. Další dvě epizody budou vysílány každou následující neděli. Česká premiéra zatím není známá.

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Leden 2020 »
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace