Vytisknout tuto stránku
ne., 20. červen 2021 17:34

StarDance XI - už se ví kdo s kým

StarDance XI StarDance XI Zdroj: Česká televize
Jedenáctá řada oblíbené taneční soutěže už zná své taneční páry! Mezi hvězdami, které se nám na podzim na parketu ukážou bude například krasobruslař, farářka, tenistka, jeden z nejslavnějších českých pohádkových princů a další.

Po klasické roční pauze, i když obohacené o již ne tak tradiční pandemii koronaviru, se můžeme opět těšit na novou řadu taneční soutěže StarDance, která tímto vstupuje do své druhé dekády. Moderátoři zůstávají, ale tanečníci se mění. Před víkendem zveřejnila Česká televize poslední vytvořený pár a my vám tedy přinášíme jejich shrnutí.

K prvnímu odhalení jednoho z tanečních párů došlo již začátkem června a stali se jimi herečka Simona Babčáková a její tanečník Martin Prágr. Simonu můžeme znát především z českého seriálu Comeback, nebo z Dejvického divadla. Její tanečník není ve StarDance poprvé. V minulé řadě si zatančil s Gabrielou Koukalovou, se kterou došli až do osmého kola..

Dalším tanečním párem je farářka Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík. Martina bude prvním zástupcem svého povolání v této soutěži, kdežto Marek už za sebou jisté zkušenosti má. Tančil například po boku herečky Veroniky Žilkové, Jitky Schneiderové nebo v předminulé řadě Pavly Tomicové.

Třetí dvojicí je energický herec Jan Cina a Adriana Mašková. Mladá tanečnice se ve StarDance poprvé ukázala v desáté řadě, kde se jejím tanečním partnerem stal známý herec Miroslav Hanuš. Jan Cina je známý hlavně díky své roli v seriálu Herec, nebo například v pohádce Čertí brko.

Dále spolu uvidíme tančit herce Zdeňka Godlu a Terezu Pruckovou, která se do soutěže vrací po šesti letech. Naposledy tančila se zpěvákem Radkem Bangou, se kterým došli do sedmého kola. Zdeněk se proslavil svou rolí v seriálu Most, díky které se později objevil například v Ordinaci v růžové zahradě.

Pátým párem, který na podzim uvidíme na parketu jsou tenistka Andrea Sestini Hlaváčková a tanečník Michal Necpál. Michal už byl ve StarDance víckrát, ale jak sám říká, bude pro něj premiéra tancovat se sportovkyní, protože doteď si vyzkoušel jen herečky, zpěvačku a missku, čehož se ale Andrea ráda ujme.

Vítěz minulého ročníku Dominik Vodička tentokrát přejde z herečky na zpěvačku, konkrétně Terezu Černochovou. V minulé řadě tančil s Veronikou Khek Kubařovou, se kterou parket jednoznačně ovládli. Třeba se mu to povede i letos, nicméně sám prý žádné konrétní ambice nemá.

Pár číslo sedm vytvoří herečka Marika Šoposká a tanečník Robin Ondráček. Herečku můžeme znát především ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, ale zahrála si také ve Vyprávěj a spoustě úspěšných filmů. Robin si v deváté řadě zatančil s Monikou Bagárovou, se kterou však v soutěži dlouho nezůstali.

Dalšího sportovce krasobruslaře Tomáše Vernera provede po tanečním parketu Kristýna Coufalová. Kristýna se soutěže zúčastnila hned v jejich začátcích, kdy v první řadě zvítězila s hercem Romanem Vojtkem po boku.

Předposledním párem je známý herec Pavel Trávníček a tanečnice Veronika Lálová. Veronika je ve StarDance již potřetí, z toho se jednou zvládla protančit až k vítězství. Partnerem jí tehdy byl také herec Zdeněk Piškula.

A jako poslední pár byl odhalen zpěvák Mirai Navrátil s tanečnicí Lenkou Norou Návorkovou. I ona už v soutěži jednou zvítězila a to konkrétně v deváté řadě s hercem Jiřím Dvořákem. Mirai je známý díky své stejnojmenné kapele, se kterou sklízí úspěch hlavně u mladších fanoušků.

Veškeré informace a novinky o soutěži můžete sledovat na jejich sociálních sítích a na webu České televize. Pokud by pro vás bylo čekání do října moc dlouhé, archiv ČT nabízí záznamy všech předešlých řad nebo i novinku Hvězdné pexeso právě s jejími účastníky.

Zobrazeno 206 krát
Naposledy upraveno: po., 28. červen 2021 15:25
Veronika Weinlichová

Související články

Pro psaní komentářů se přihlaste