Vytisknout tuto stránku
so., 10. listopad 2018 15:47

Zlín Design Market je zpět

Zlín Design Market Zlín Design Market Zdroj: facebook Zlín Design
Letos se opět dočkáme jednoho z nejoblíbenějších designových projektů ve Zlíně. Na pátý ročník tohoto úspěšného projektu se můžeme těšit týden před první adventní nedělí.

Máte rádi ručně vyráběné dárky? Potom je Zlín Design Market právě pro vás! Další ročník je tady. Projekt Zlín Design Market hýří novými moderními nápady mladých českých i slovenských umělců. Můžete se těšit na novou módu, doplňky, šperky, interiérový design, nebo i na grafiku. Celá událost s sebou nese příjemného ducha a přátelskou atmosféru. Projektu se může zúčastnit opravdu každý, protože nabízí širokou škálu možností.

„Design se přibližuje obyvatelům Zlína opravdu na dosah ruky a během týdenní přehlídky je takřka nemožné ignorovat výstavní moduly ve veřejném prostoru. Představuje se tu design v co nejširším slova smyslu a prezentují se tu jak designoví velikáni, tak talentovaní studenti,“ říká Barbora Langmajerová ze serveru CZECHDESIGN.cz.

Pokud sami rádi tvoříte a kutíte, pak se můžete zúčastnit připravených workshopů. Dokonce si nově budete moci prohlédnout i tvorbu známého umělce a fotografa Jindřicha Štreita.

Samozřejmě se můžete těšit i na doprovodný program. Stejně jako v minulých ročnících, také letos bude jeho součástí workshop. Kromě toho budou účastníci moci shlédnout i přehlídky módní tvorby, nebo pohybové hry pro děti. Možností budou i komentované prohlídky.

Zlín Design Marketu začíná již v sobotu 24. listopadu od 10:00 do 20:00 hodin, v neděli 25. listopadu začíná v 10:00 a končí v 16:00 hodin.

Zobrazeno 1096 krát
Naposledy upraveno: st., 14. listopad 2018 20:53
Lada Prokešová

Související články

Pro psaní komentářů se přihlaste