#WhoIsSue? Záhadný vzkaz na anglickém poli vyvolal rozruch na Twitteru

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Fotografii se záhadným vzkazem pořídila bensonská policie poblíž silnice M40
Fotografii se záhadným vzkazem pořídila bensonská policie poblíž silnice M40 Zdroj: Archiv NPAS Benson
Anglie - Internet obletěla satelitní fotografie, kterou zachytil v pátek v podvečer vrtulník bensonské policejní služby na poli v oblasti Oxfordshire. Fotografii se vzkazem poté zveřejnila policie na svém oficiálním profilu na sociální síti Twitter.

Veřejnost se kuriozity ihned ujala a záhadu se vzkazem „SUEx“ začala na Twitteru řešit. V jednu chvíli pod zkratkou #WhoIsSue dokonce „trendovala.“ Fotografii oficiálně sdílelo téměř 700 uživatelů. Nikdo si nebyl jistý, zda šlo o po-halloweenský vtípek ze strany bensonské policie, nebo se jednalo o autentickou fotografii se záhadným vzkazem.

Někteří uživatelé navrhovali, že se jedná o reklamu na podvodní skútry značky Suex, která však nesídlí v Británii, nýbrž v Itálii. Dalším návrhem byla reklama na Google mapy, reklama na místní právnickou firmu, či zamilovaný vzkaz pro dívku jménem Sue. A právě tento návrh se ukázal být pravdivý.

Údajně se jednalo o romantické gesto místního farmáře George Grahama, který rádiu BBC v přímém přenosu sdělil, že tím chtěl vyznat lásku své manželce. K napsání jejího jména použil svůj traktor. Údajně tím chtěl své ženě dokázat, že „není tak starý a nabubřelý, jak o něm někdy tvrdí.” Uvedl, že měl v úmyslu požádat svého syna, který je pilotem, aby její jméno vyfotil z letadla. Bensonská policie ho v tom prý však předběhla.  

Synovi pana Grahama přijde celá situace úsměvná. Na svém Twitteru vzkázal, že jeho otec je naštvaný, protože se mu to nepodařilo tak, jak si přál. „Nevím, jestli se mu podařilo usmířit si mou mámu, co se mu však určitě podařilo, je způsobit rozruch na sociálních sítích,” dodává.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Duben 2019 »
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace