ZPRÁVY

Po dvaadvaceti letech práce v Poslanecké sněmovně opouští nejvyšší politiku bývalý ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09). Svou rezignaci na post poslance oznámil na úterním jednání Sněmovny, tři týdny po vyhlášení termínu podzimních sněmovních voleb. Už v létě loňského roku však řekl, že v těchto volbách již kandidovat nehodlá.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Brno – Na konci ledna se v brněnském Bobycentru představí bojovníci Oktagonu. Na prvním turnaji desetiletí se můžeme těšit na několik novinek. Nebudou chybět hvězdy domácí scény, představí se legendy Petr Kníže, Ivan Buchinger, talenti Tereza Bledá a Matěj Peňáz, nebo bývalá bojovnice UFC Lucie Pudilová.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Rádi byste znali výrobce produktu, který zamýšlíte koupit, ale nemůžete jej na obale najít? Věnujte pozornost EAN kódu na obalu. Čárový kód jasně a rychle identifikuje výrobek. Nejdůležitější jsou první tři číslice.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Praha - Trikolóra po vzoru SPD požaduje referendum o vystoupení nebo chceme-li o setrvání v EU. Referendum by se podle Václava Klause ml. mělo jmenovat „referendum o setrvání v EU“. Rozdílem mezi SPD a Trikolórou je to, že Trikolóra požaduje referendum každé čtyři roky a mělo by být součástí sněmovních voleb. Klaus ml. argumentuje tím, že více jak polovina zákonů, které přichází z Evropské Unie jsou směrnice, které jsou přijímaný automaticky. „Není možné, aby se o 60 % záležitostí nijak nehlasovalo. Není to otázka toho, zda máme nebo nemáme rádi EU, je to základní demokratická otázka,“ zmiňuje Klaus na webových stránkách hnutí.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Anglie - Ještě před rokem by si málokdo vsadil na to, že rodák z Havlíčkova Brodu bude stavebním kamenem základní jedenáctky jednoho z anglických týmů. Opak je ale pravdou. Tomáš Souček v Anglii řádí. Na Nový rok opět skóroval, tentokrát v zápase proti Evertonu, když se v 86. minutě nejrychleji zorientoval a dorazil míč do sítě.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
San José - V roce 2021 nás čeká spousta změn. Jednou z nich je ukončení podpory přehrávače Flash Player od společnosti Adobe a to od 31. prosince 2020. První zmínky o konci padly už v roce 2017. Flash již od devadesátých let umožňoval zobrazení SWF (ShockWave Flash) souborů, které snad každý někdy otevřel. Jedná se totiž o online hry, videa nebo animace. I známý YouTube dříve Flash využíval ke spouštění svých videí.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Brno - Oktagon 20 je za námi i přesto, že do haly v Brněnském Bobycentru nemohli diváci, organizace si připravila velkolepou show ve stylu cirkusu. Galavečer nabídl nabitou kartu, na které se představily hvězdy domácí scény jako Viktor Pešta, Miroslav Brož, Leoš Brichta a ve své premiéře v MMA Daniel Škvor. Největšími taháky večera bylo finále Výzvy a titulový zápas ve střední váze s Karlosem Vémolou.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Jeruzalém – Izraelský parlament musí do středy 23. prosince schválit nový rozpočet, tomu však brání rozpory mezi vládními stranami Likudem a Bílou a modrou. Premiér Netanjahu (Likud) zrušil nedělní vládní schůzi a de facto znemožnil poslední šanci na vyjednání dohody s ministrem obrany a alternujícím premiérem Bennym Gantzem (Bílá a modrá). Jedinou možností tak zůstávají předčasné volby.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Teherán - Íránský jaderný komplex Natanz se podle nejnovějších satelitních snímků přesouvá do podzemí. Komplex slouží především k obohacování uranu na vojenské využití. Teherán se rozhodl přesunout některé důležité části továrny do podzemí, aby zamezil pozorování ze satelitů a omezil hrozbu leteckých úderů izraelských sil, které již několikrát ohrozily íránská jaderná zařízení. 
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Londýn – Anglický herec Jeremy Bulloch zemřel v 75 letech na zdravotní komplikace spojené s Parkinsonovou chorobu, jíž představitel nejslavnějšího vesmírného nájemného lovce trpěl. Oznámila to londýnská nemocnice, ve které se herec nacházel.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Leden 2021 »
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace