psaná žurnalistika

Na páteční cvičení jsem dorazila s patnáctiminutovým předstihem, abych si stihla prohlédnout celou sportovní halu Slavia a zabrala co nejlepší pozorovací místo. Páteční cvičení pro děti od 4-5 let začíná vždy 16:30 a trvá celých devadesát minut. Poté nastupují na prkna haly basketbalisté místního celku, kteří se chystají ke svému tréninku před sobotním duelem krajského přeboru.
Zveřejněno v: psaná žurnalistika
Napsal(a)
Na Vašich webových stránkách jsou uvedeny dva druhy cvičení pro děti – Sportovní klub Dráček a rekreační sport. Můžete vysvětlit, jaký je mezi nimi rozdíl?
Zveřejněno v: psaná žurnalistika
Napsal(a)
Problematika pohybu dětí je už nějakou dobu velmi diskutovaným tématem. Podle ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha má v současnosti nedostatek pohybu až 80 % dětí v České republice a počet dětí s nadváhou nebo dokonce obezitou se neustále zvyšuje. Mimo školní tělocvičny však existují mnohé sportovní kluby, které se snaží děti ke zdravému sportování vést a zajistit jim pravidelnou pohybovou aktivitu.
Zveřejněno v: psaná žurnalistika
Napsal(a)

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Duben 2020 »
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace