psaná žurnalistika

Samostatný projekt zdravotně-sociální/psaná žurnalistika ZRANĚNÍ PŘI REKREAČNÍCH SPORTECH JAK SE VYHNOUT ÚRAZŮM JAK SE MŮŽEME PŘI BĚHÁNÍ ZRANIT VE VĚTŠINĚ PŘÍPADŮ SE NÁM PODAŘÍ PROBLÉM VYŘEŠIT A OPERACE NENÍ NUTNÁ, ŘÍKÁ FYZIOTERAPEUT JAN HABARA.
Zveřejněno v: psaná žurnalistika
Napsal(a)
Zranění nebo bolesti svalů a kloubů patrně potkají každého z nás. Pokud je nemůžeme vyléčit domácí léčbou, je vhodné navštívit odborníka. Kromě praktického lékaře nám může pomoc fyzioterapeut, který se zabývá prevencí, diagnostikou a léčbou pohybového aparátu člověka. Na otázky ohledně sportovních zranění jsme se zeptali Jana Habary, fyzioterapeuta, odborného garanta a lektora Mobilní fyzioterapie, která sídlí v moderním aplikačním centru AC Baluo v olomouckém Neředíně.
Zveřejněno v: psaná žurnalistika
Napsal(a)
Je docela pravděpodobné, že si v průběhu tréninku přivodíte pár drobných úrazů. Správným vyhodnocením příznaků ale můžete předejít závažným komplikacím. Úrazy jsou bohužel běžným vedlejším produktem zátěže, která na tělo působí při intenzivní fyzické aktivitě. Zranění se pravděpodobně nevyhne nikomu, lze mu ale předcházet anebo jej alespoň zmírnit. V přehledu jsou popsány nejčastější zranění. Mnohem více je jich uvedeno v knize Běh a maraton: úplný průvodce.
Zveřejněno v: psaná žurnalistika
Napsal(a)
Zranění běžců bývají důsledkem nedostatečné přípravy, špatné techniky běhu anebo přetrénování. Proto je důležité o své tělo dbát.
Zveřejněno v: psaná žurnalistika
Napsal(a)
Běh patří k nejpřirozenějším lidským pohybům a lze jej provozovat bez ohledu na věk. Jelikož na běhání nejsou potřeba žádné speciální pomůcky a běhat můžeme prakticky kdekoli, patří mezi nejčastěji volené sportovní aktivity. Kromě běhání v přírodě je možnost běhat také ve fitcentrech, kde se pravidelně nachází nejeden běžecký pás. Ať už v přírodě, kde jsou terénní nerovnosti a přírodní překážky, tak ve fitcentru je důležité dbát na správnou techniku, abychom se vyhnuli případnému zranění.
Zveřejněno v: psaná žurnalistika
Napsal(a)
 Záměr samostatného projektu, jehož součástí jsou čtyři články vložené do systému se stejným štítkem tereza ocetkova samostatny projekt.        MASO A OVOCE NEKUPUJÍ, ALIMENTY NEDOSTÁVAJÍ. TAKOVÝ JE ŽIVOT ČESKÝCH SAMOŽIVITELEK     ABY UŽIVILY DĚTI, MUSÍ SE PRODÁVAT. POČET SAMOŽIVITELEK V PROSTITUCI ROSTE     ZAMBIJSKÉ SAMOŽIVITELKY JSOU ZÁVISLÉ NA KOMUNITĚ, ČASTO JSOU ONY SAMY JEŠTĚ DĚTI, ŘÍKÁ TEREZA HRONOVÁ     JE TO O KAMARÁDECH A ZNÁMOSTECH, JAKO SAMOŽIVITELKA JSEM V NEŘEŠITELNÉ SITUACI 
Zveřejněno v: psaná žurnalistika
Napsal(a)
Sedmačtyřicetiletá Monika má tři děti, patnáctiletého Matyáše a dvanáctiletá dvojčata Tomáše a Jakuba. Žije v malé obci nedaleko Brna a už od narození prvního syna je samoživitelkou. Jak svoji životní situaci zvládá? Jaká je její finanční situace? A podporuje stát samoživitelky?
Zveřejněno v: psaná žurnalistika
Napsal(a)
Mediální koordinátorka neziskové organizace Člověk v tísni Tereza Hronová několikrát navštívila africké země, v poslední době odjela společně s youtuberkou Nikolou Čechovou na misi do Zambie. Podílí se na organizaci festivalu Jeden svět, spolupracuje s Českým rozhlasem nebo časopisem Lidé a země. Čím Člověk v tísni zambijským maminkám pomáhá? Jaké tamní samoživitelky jsou? A jakou mají jejich děti budoucnost?
Zveřejněno v: psaná žurnalistika
Napsal(a)
V Česku poskytuje sexuální služby asi třináct tisíc žen, více než polovina z nich jsou samoživitelky s dvěma a více dětmi. Pirátská strana připravuje návrh zákona, který by prostituci reguloval a postavil mimo šedou zónu ekonomiky.
Zveřejněno v: psaná žurnalistika
Napsal(a)
Neshody ve vztahu, násilí, nebo nevěra. To jsou nejčastější důvody, proč zůstává většina matek sama s dětmi a musí se často vypořádat i s nedostatkem peněz na základní lidské potřeby. Vláda projednává vyšší finanční pomoc rodičům a vyřešení problému neplacení výživného. Jaký rozpočet mají některé samoživitelky a proč nemohou pracovat na zkrácený úvazek?
Zveřejněno v: psaná žurnalistika
Napsal(a)

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Duben 2019 »
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace