Kus levandulového ráje v Olomouci

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Levandule
Levandule Zdroj: https://primanapady.cz
Olomouc - Na Horním náměstí v Olomouci se nachází malý malebný obchůdek a zároveň bistro, ve kterém mají širokou nabídku levandulových výrobků od svíček, mýdel až po levandulovou kávu a dezerty. Na zimní období mají v nabídce již od listopadu levandulový punč. Do bistra se můžete dostat od pondělí do pátku od 9 hodin do 18 hodin a v sobotu od 9 hodin do 13 hodin. 

Na vánočních trzích, které se konají také na náměstí je velká nabídka všech možných druhů svařených vín nebo punčů. Pokud však chcete zkusit něco netradičního, tak je pro vás tím pravým levandulový punč. Prodejna je spojená s Levandulovým statkem Bezděkov, který se nachází nedaleko Olomouce. Získali hned několik ocenění, například 2.místo v rámci Eko-friendly v celostátní soutěži Destina a další. Olomoucké bistro není jejich jedinou pobočkou, dále mají kavárnu v Zábřehu nebo druhé bistro v Úsově. Statek každé léto pořádá hned několik akcí jako je Levandulový festival, který trvá dva dny. Další velmi oblíbenou událostí je letní jóga, která se uskutečňuje od května do července většinou od 18:00. Relaxační cvičení na trávníku mezi levandulovými keři je skvělý zážitek, který trvá většinou hodinu a půl.

V rámci letní sezóny se můžete těšit na venkovní kuchyň a ochutnat levandulové degustační menu. Levandulový statek také nabízí možnost pořádání svateb na jejich krásné levandulové louce. Další lákavou nabídkou jsou komentované prohlídky, díky které se dozvíte vše o pěstování levandule či výrobě levandulových produktů.

Pokud jste milovníky levandule, tak vás tento obchůdek rozhodně nadchne a návštěva statku vám přinese opravdu jedinečný zážitek.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Srpen 2020 »
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace