Lewis Capaldi vyprodal svou první headline show v Česku

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Lewis Capaldi potřetí v Česku
Lewis Capaldi potřetí v Česku Zdroj: Petr Kůstka Photo
Vtipný, bezprostřední a s hlasem, který za posledního půl roku zazněl z rádia minimálně jednou za den. Skotský písničkář Lewis Capaldi si svými texty pojednávajícími především o lásce a zlomeném srdci podmanil už tisíce fanoušků po celém světě a ve čtvrtek 7. listopadu si s ním mohli naživo zazpívat i ti čeští. V rámci svého prvního turné k debutovému albu Divinely Uninspired To A Hellish Extent zavítal Capaldi i do Prahy, kde v klubu SaSaZu odehrál své dosavadní největší hity.

Vážnost a melancholie, které se často prolínají v jeho tvorbě, zpěvák na pódiu skvěle vyvážil svým typickým britským humorem, a ze show se tak mimo koncertu stal i menší stand-up. I přes Capaldiho nezaměnitelný skotský přízvuk se publikum výborně bavilo, a tak ani na své třetí návštěvě v České republice zpěvák nezklamal jak svou interakcí s fanoušky, tak především pohlcujícím hudebním projevem. Za doprovodu kláves, kytar a bicích se mu podařilo vytvořit unikátní atmosféru a jak sám na koncertě řekl, doufejme, že do Prahy brzy zavítá znovu.

Po jeho vystoupení nejprve jako předskokana britské skupiny Bastille na začátku roku v Praze a poté v červenci na hudebním festivalu Colours of Ostrava, se čtvrteční koncert pro velký zájem dokonce přesunul z původního Paláce Akropolis do větších prostor. Třiadvacetiletý zpěvák má na svém kontě sice teprve jen jedno album, ale už to mu vyneslo například nominaci kritiků na Brits Choice Awards a po svém vydání se brzy dostalo na horní příčky hudebních žebříčků. Také se mu podařilo získat v Americe se svým singlem Someone You Loved první místo v žebříčku Hot 100 a tyto úspěchy „skotské Beyoncé“, jak se mu přezdívá kvůli jeho unikátně zabarvenému hlasu, jsou jen malou ukázkou z neustále rostoucího seznamu.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Červenec 2020 »
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace