POZVÁNKA - Studenti si poprvé zaimprovizují

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Oficiální pozvánka
Oficiální pozvánka Zdroj: Facebook English Comedy Olomouc
Poprvé v Olomouci představí Katedra anglistiky a amerikanistiky své studenty jako členy improvizační skupiny. S přáteli z Brna společně předvedou zhruba dvouhodinové vystoupení. Pokud si chcete na chvilku odpočinout od školních povinností a předvánočního shonu, navštivte kabaretní scénu Nabalkoně ve středu 19. prosince od půl osmé večer.

Doktorka Joanna Sio se tento semestr rozhodla vyučovat předmět Drama Acting. Přednášela studentům o tom, jak funguje improvizační divadlo a jak správně napsat například stand-upový set.

Ve středu 19. prosince se vám studenti tohoto předmětu představí jako improvizační herci. „Vytváříme postavy, scény a písně na základě nápadů z hlediště. Žádný scénář, žádné rady, žádné držení se zpět," říká doktorka Sio.

„Jsme jako superhrdinové, žijeme nebezpečně a dychtíme po akci," dodává.

Přijďte se tedy podívat do kabaretní scény Nabalkoně na olomoucké talenty a na hosty z Brna. Vstup je zdarma. Nabalkoně najdete na adrese Univerzitní 18.

 

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Květen 2020 »
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace