David Pelikán

David Pelikán

Ostrava – Už jako malý trávil hodně času za monitorem počítače. Dominik Janita z Ostravy to ale nedělal jen pro zábavu. Příjemné spojil s užitečným a soutěžením v hraní počítačových her neboli esportu se začal živit. Dnes, v jednadvaceti letech, patří mezi českou esportovou špičku.
Česká republika/Slovensko – Zástupci Českého a Slovenského hokeje připravili reprezentační duel fanoušků, který probíhá od 11.května do 24. května. Souboje se zúčastní nejen fanoušci, ale také známé hokejové osobnosti, které změří síly v několika disciplínách. Akce má dobročinný účel a v případě Českého hokeje půjde výnos ze vstupenek na pomoc vybraným nadacím.
Rodák, odchovanec, patriot, trenér a fanoušek ze Zábřehu. To je třiasedmdesátiletých Jiří Kouřil. Jeden z nejlepších střelců zábřežské kopané. Jako dítě začínal hrát v parku u bývalých kasáren a do fotbalového oddílu se přihlásil v roce 1956 v deseti letech. Za svoji bohatou fotbalovou kariéru se jako fotbalista dostal mezi nejlepší střelce zábřežského týmu, ale po hráčské kariéře, se dokázal propracovat ve výborného trenéra.
Zábřeh – Město Zábřeh, to není jen rodiště polárníka Jana „Eskymo“ Welzla. Pochází odsud i někdejší český reprezentant v alpském lyžování Ondřej Bank. Během své patnáctileté kariéry startoval na čtyřech olympiádách a dvakrát skončil na stupních vítězů světového poháru.

Uničovský turnaj byl pro šumperské discgolfisty úspěšný

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Uničov – První prosincová sobota patřila v Uničově discgolfovému turnaji „Zimní“ Orlí hnízdo, na kterém se blýsknuli discgolfisté Šumperku. Jejich hráč Ondřej Koukola ovládl kategorii Master 40. Celkově se turnaje zúčastnilo 34 hráčů a hráček.

Snowboardcrossařka Hopjáková se chystá na novou sezónu

Zveřejněno v: PUBLICISTIKA
Loštice – Mladá reprezentační snowboardcrossařka Vendula Hopjáková má před sebou další rok závodění. Sezónu mezi dospělými ženami ve Světovém poháru, ve kterém jí čeká 7 závodů. Cílem je pro ní vylepšit si 18.místo z loňského celkového pořadí „svěťáku“. První závod jí čeká již 13. prosince, ale aby se do něj mohla kvalifikovat, musí si vyjet místo v kvalifikaci. Ta se jede 11. prosince.

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Srpen 2020 »
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace