Uničovský turnaj byl pro šumperské discgolfisty úspěšný

Ohodnoťte tento článek
(1 Hlasovat)
Ilustrační foto discgolfového hráče
Ilustrační foto discgolfového hráče Zdroj: Facebook Discgolf Uničov
Uničov – První prosincová sobota patřila v Uničově discgolfovému turnaji „Zimní“ Orlí hnízdo, na kterém se blýsknuli discgolfisté Šumperku. Jejich hráč Ondřej Koukola ovládl kategorii Master 40. Celkově se turnaje zúčastnilo 34 hráčů a hráček.

Turnaj se odehrál na krátkém hřišti s deseti jamkami a celkovým parem 31. Organizátoři vyhlásili v turnaji čtyři kategorie: OPEN, MASTER 40 (hráči nad 40 let), MASTER 50 (hráči nad 50 let) a ženy. „Turnaj je jednodenní a hraje se na 4 x 10 jamek bez finále," uvedl ředitel turnaje Petr Bujnošek.

V kategorii MASTER 40 vybojoval první místo šumperský Ondřej Koukola. Skončil o jedenáct bodů před druhým Viktorem Haráskem z Olomouce a o další dva body před třetím Jozefem Valachem z Dlouhé Loučky.

Ženské kategorii vládly hráčky šumperských lvů. „Naše holky Andrea Jenčke a Klára Štodtová si to rozdaly o první příčku, kde nakonec o tři hody byla lepší Andrea," okomentoval souboj dvou týmových kolegyň Filip Jenčke. Třetí místo s rozdílem osmnácti bodů na vítězku získala Helena Tiefenbachová z Dlouhé Loučky.

Kategorii OPEN ovládl domácí discgolfista Ondřej Vojtášek, který zvítězil nad šumperským Filipem Jenčkem o devět hodů. Bronzovou příčku obsadil Luboš Pavlík z Dlouhé Loučky, kterého od druhého místa dělily tři body. Ze Šumperku startoval v této kategorii také Patrik Jenčke, který si vyházel deváté místo.

Hráčům nad padesát let dominoval se skóre 107 hodů Ivo Šimek z Olomouce. O druhé místo svedli souboj Ivo Štefek z Vyškova a Jaromír Šišma z Uničovu. Právě první zmiňovaný zaznamenal 116 hodů, což bylo o jeden méně, než měl soupeř, a díky tomu vybojoval druhé místo před Šišmou.

Jeden úspěch navíc si připsal Patrik Jenčke, který získal cenu CTP, což je soutěž v nejbližším hodu ke koši.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Červenec 2020 »
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace