Lucie Pinková

Lucie Pinková

URL internetové stránky:

SPORTOVNÍ ČASOPIS TIME FOR SQUASH

Zveřejněno v: DTP žurnalistika
Samostatný projekt - sportovní žurnalistika/DTP
Brno přivítalo v Králově Poli úspěšnou výstavu Gigantů. Návštěvníci se vrátili do doby před deseti tisíci lety nejen pohledem, ale i pocitem. Zimní teploty byly totiž mrazivé. Přesto se na osmnáct modelů přišlo podívat na desetitisíce lidí. Mohli zhlédnout autentické prototypy zvířat či skupiny lovících neandrtálců, kteří se procházeli po naší planetě v době ledové.

Vyškov opět po roce dobyli napoleonští vojáci

Zveřejněno v: PUBLICISTIKA
Vyškov - Moravané si připomněli tažení vojsk ke Slavkovu z roku 1805. Ani chladné počasí neodradilo tisíce lidí a dobrovolníky z gymnázia.
Brno - Na squashový „B“ turnaj ve Viktorii Brno se v sobotní den nahlásilo 49 hráčů. Krásné zápasy sledovali juniorští diváci i čeští top hráči. Vítězství se po dlouhém dni dočkal nejvýše nasazený hráč turnaje Jaroslav Čech. Zápasy začaly v ranních hodinách. Finálový zápas skončil krátce po sedmé večer. Neúprosný boj o „zlato“ nakonec lépe vyzněl pro Jaroslava Čecha, který svého protihráče, domácího Vojtěcha Rybu, porazil ve třech setech. Třetí místo obsadil Dominik Dibský. Petra Steinera porazil ve třech setech.   
Každý sportovec má ve své kariéře co vyprávět. Právě proto byl vytvořen hokejisty Jakubem Koreisem a Radimem Vrbatou magazín nazvaný Bez frází. Startuje v pondělí 17. října. Prvních sedm příběhů je připraveno pro své čtenáře na internetových stránkách www.bezfrazi.cz. Každý týden vyjde nový příběh.

Show z pevnosti Boyard je za svou polovinou

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Francie – Legendární televizní show odehrávající se u západního pobřeží Francie pomalu míří ke svému konci. Alespoň pro české týmy. Více než dvě stě let starou pevnost, zbudovanou za vlády Napoleona, dobývalo už mnoho zemí. Daleká Argentina, Rusko, Libanon, země Asie a další. Všechny ji dobyly. Některé i několikrát. První novodobý boj se datuje k roku 1990. Česku se to podařilo až letošní rok. Ne, opravdu se nejedná o další válečný konflikt (i když v tom hrají velkou roli peníze). Jde o pokračování slavné show, na kterou se dívali naši rodiče a starší sourozenci, a na kterou se díváme doteď.

Na vyškovský squashový turnaj dorazil rekordní počet hráčů

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Vyškov – Squashová sezona je v plném proudu. A bylo to vidět i v neděli 2. října na turnaji kategorie „D“ u SQ Haná. Přijelo celkem dvacet devět hráčů z celé Moravy a Slezska. Rekord završila i účast nejvýše nasazeného hráče v republice, který sem kdy zavítal. Je jím dvacátý hráč žebříčku Petr Kopecký. „Byl to nejlepší déčkový turnaj, který jsme tu kdy měli. Sjel se největší počet hráčů, co se týče turnaje této kategorie, a byl doposud s nejlepším obsazením,“ řekl ředitel turnaje Jiří Pinka.

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Prosinec 2019 »
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace