Konopný veletrh - Cannafest 2018

Ohodnoťte tento článek
(2 hlasů)
Oficiální plakát veletrhu a festivalu diskutované rostliny
Oficiální plakát veletrhu a festivalu diskutované rostliny Zdroj: cannafest.com
Jistě jste si již všimli fenoménu konopí jako pomocníka při zdravotních problémech, ale také jako součást oděvu. Této a mnoha dalším bylinám se organizátoři festivalu Cannafest rozhodli věnovat letos už devátý ročník tohoto veletrhu.

V dnešní době je bezesporu jasné, že tyto léčivé a průmyslově zpracovatelné byliny mají své místo na trhu. Snadná obnovitelnost zdroje, šetrnost k přírodě a také výborná dostupnost. To je jen pár hlavních výhod využívání rostlinných zdrojů. Samozřejmě, jak už název napovídá, festival je zaměřen hlavně na konopí, jeho problematiku a využití. 2.- 4.11.2018 v areálu PVA Expo v pražských Letňanech se už tedy podeváté sejdou fanoušci, ale také odpůrci této alternativy. Událost je to vskutku velkolepá, návštěvník zde uvidí více než 260 vystavovatelů z celého světa. Představí se zde široká nabídka pěstební techniky, hnojiv, semen, ale součástí budou také konference a přednášky předních českých lékařů a odborníků na tuto tématiku.
Neodmyslitelně k festivalům samozřejmě patří hudba, tu zde zastoupí povětšinou tuzemští umělci na Cannafest Stage, ale nebude chybět ani Cannafest Free Zone, kde vystoupí přední reggae umělci tuzemští a zahraniční, např. italský Lion D a nebo německý Uwe Banton. Po hudebním zážitku má návštěvník také možnost si například vypůjčit oblíbenou literaturu a udělat si pohodlí ve velké čítárně.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Listopad 2019 »
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace