Poznámka - Hromadná doprava v centru Olomouce

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Každý, kdo někdy využil městskou hromadnou dopravu v Olomouci, už zaznamenal, že zejména na ulicích v centru, kudy projíždějí tramvaje, existují některá užší místa. Nejznámější a rovněž nejfrekventovanější ulicí tohoto typu je Masarykova třída, respektive její pokračování směrem do centra, tedy 1. Máje.(vizte foto)

Nebýt osobních aut, která parkují po stranách, nebyl by s průjezdem žádný problém, ale právě špatným parkováním mohou řidiči značně znepříjemnit práci jejich kolegům v autobusech, ale zejména v tramvajích. Sám jsem byl včera v osmnáct hodin svědkem situace, kdy řidička tramvaje musela zastavit, aby vystoupila a zkontrolovala si, zda kolem zaparkovaného porsche projede. Nakonec situaci vyřešila ohnutím zpětného zrcátka, čímž se vyhnula kolizi.

Podobné případy jsou v Olomouci naprosto běžné a je zřejmě jen otázkou času, než dojde k nějaké větší nepříjemnosti, než tomu bylo v tomto případě.

Na fotografii naopak vnímavý řidič zaparkoval svůj vůz častečně až na chodník, aby tak předešel možným problémům, byť tím riskoval pokutu za špatné parkování.


Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Únor 2020 »
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace