POZVÁNKA: Tomáš Klus představí své nové album i v Olomouci

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Tomáš Klus SPOLU tour 2018
Tomáš Klus SPOLU tour 2018 Zdroj: ireport.cz
Známý písničkář Tomáš Klus zahájil podzimní tour s novým albem SpOlu a Olomoučtí se mohou také těšit. Tomáš totiž přijede i s kapelou do Olomouce už ve středu 28. listopadu a se svou Cílovou skupinou vystoupí na Výstavišti Flóra v sedm hodin večer.

Tomáš se stal jedním z patronů Nadačního Fondu Zkruhu a z výtěžků jeho následujících koncertů půjdou prostředky na pomoc potřebným dětem. Proto, jestli je právě on váš oblíbený interpret, neváhejte přijít na jeho koncert a užít si jeho muziku. Zároveň tím podpoříte děti, které vaši pomoc jistě ocení.

Kdybyste přece jenom nemohli dorazit na turné do Olomouce 28. listopadu nebuďte zklamaní. Tomáš dorazí i do města Hluk 30. listopadu a do Českých Budějovic 4. prosince. Vstupenky je možné zakoupit na vstupenky.tomasklus.cz

Celé nové album má být poselstvím o poznání, že mluvit spolu a milovat, jsou ty nejdůležitější dvě věci v našem životě. "Čím jasnější a pevnější budou naše vztahy s okolím, čím víc si mezi sebou věci vysvětlíme pravdou, tím dřív uvidíme, že není tak zle, jak se říká, protože z podstaty chceme všichni dobro,“ řekl Tomáš Klus pro Supraphon.

Na celém skvostu tohoto díla se podílel nejen Tomáš, ale i jeho Cílová skupina ve složení s Jiřím Kučerovským, Janem Lstibůrkem a Petrem Škodou. Mimo Cílové skupiny se na albu podílela i Tamara Klusová, které Tomáš album věnoval, a Jan Jelen.

Nápadný design CD vytvořil tatér Ondrash ve spolupráci s grafickým designerem Stanislavem Tomšejem. CD vyšlo 7. září a celé album se nahrávalo ve studiu ArtDock Marka Štiftera. První písní byla skladba Apak, kterou Tomáš nazpíval se svou manželkou Tamarou. Klip, který se k této písni natočil, má dnes už téměř na sedm milionů zhlédnutí.

V celém albu si budete moci poslechnout hned několik rozlišných hudebních stylů přes folk, indie skladby až po rockovější muziku. Vzhledem k tomu, že CD má 21 skladeb, hravě přesáhne hodinovou stopáž.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Květen 2019 »
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace