Společnost Nutrend letos slaví 25 let na trhu

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
moderní vzhled budovy NUTREND WORLD
moderní vzhled budovy NUTREND WORLD Zdroj: nutrend.cz
Letos je tomu 25 let, kdy manželé Zedníkovi začínali téměř od nuly, jen se svým snem a trvdou pílí budovat jednu z nejznámějších českých firem. Společnost vyrábí produkty sportovní výživy a potraviny pro aktivní životní styl.

Vlastní nejmodernější technologie, tisíce metrů výrobních i skladových prostor a šířkou jejich portfolia i jeho zaměřním nemají na trhu konkurenci. V současné době společnost NUTREND zaměstnává téměř 250 zaměstnanců různých profesí a specializací. Za 25 let dokázali téměř nemožné a dnes své výrobky dodávají až do 60 zemí po celém světě.

Letos se jim také povedl zrealizovat jejich dlouholetý plán pro rozšíření své firmy o Nutrend World ve Chválkovicích, ve kterém se nachází špičkové fitness centrum o rozloze 1000 m2 vybavené nejmodernějšími stroji i diagnostikou, stylová restaurace, která bude po celý den servírovat kvalitní a čerstvé jídlo, aby uspokojila i ty nejnáročnější požadavky. Dále je zde hotel s 24 moderně realizovanými pokoji s výhledem na místní dominantu, kterou je Svatý Kopeček. Návštěvníkům bude navíc k dispozici privátní wellness zóna, kongresové centrum, prostory pro show kitchen, kavárna či běžecká plocha přímo na střeše budovy.

27. 9. 2018 se konala oslava ke zmíněnému výročí a slavnostnímu otevření Nutrend world. Právě na tuto akci zavítali nejznámější sportovci z České republiky, se kterými Nutrend již řadu let spolupracuje, jako například Jaromír Jágr, Jaroslav Kulhavý, Jiří Ježek, Martina Sáblíková a mnoho dalších. 

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Květen 2019 »
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace