Videoklip: Nechceme být spolu – pecka, kterou nevyženeš z hlavy

Ohodnoťte tento článek
(12 hlasů)
Obal k singlu Nechceme být spolu
Obal k singlu Nechceme být spolu Zdroj: Pavel Košatka
Čekání fanoušků je u konce. Sabina Křováková, zpěvačka s nezaměnitelným hlasem a nevídaným rozsahem, totiž přichází se zbrusu novým singlem, který se nejedněm uším na první poslech vryje do paměti. Sabina tentokrát spojila síly s Jakubem Děkanem a dohromady nazpívali rytmický duet s pořádným spádem a naštvaností.

Právě hlasový kontrast obou interpretů dodává celému songu ty správné grády. Charismaticky naladěný Jakub drží po celou dobu příjemnou linku. V refrénech zase dynamicky vyniká Sabina. Nejsilnější moment celé skladby však představuje „bridge“, tedy úsek, kdy se celé tempo zpomalí a Sabina v něm ukáže propracovanost vysokých tónů, ve kterých si je jistá a zejména také, jak si dokáže „zařvat“.  

Skladba vznikala v únoru a březnu letošního roku ve studiu Rooftop v produkci zkušeného a uznávaného zvukaře Ondřeje Žatkuliaka, který spolupracoval se širokou škálou hudebních umělců, jako jsou například Daniel Landa, Lenny, Olga Lounová, O5 a Radeček, Sebastian a další.

Autorem hudby je v tomto případě muzikant Ondřej Fiedler. Na textu se pak podílela i samotná zpěvačka a o tom, jak dobře umí tahle mladá rockerka skládat, vypovídá i její autorská deska Sirkama, která vyšla v listopadu roku 2015.

Píseň navíc minulý týden doplnil i videoklip, který si vzali pod křídla Landscape productions, a který se po vizuální stránce rovná světovým formátům. Sabina tedy svou muzikou dokazuje, že rozhodně má hudebnímu světu co nabídnout a nebojí se jít si za svým. Můžeme se tedy těšit, co přinese její další tvorba.

Naposledy upraveno:

Média

Oficiální videoklip Sabina ft. Jakub Děkan - Nechceme být spolu Oficiální YouTube stránka Sabiny Křovákové
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Září 2018 »
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace