Blizzard spouští další rozšíření pro Hearthstone

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Hearthstone: Rastakhan's Rumble
Hearthstone: Rastakhan's Rumble Zdroj: Facebook Hearthstone
Kalifornie - Populární internetovou karetní hru Hearthstone čeká další rozšíření s názvem Rastakhan's Rumble. V pořadí desáté rozšíření se tématicky odehrává během ohromného gladiátorského turnaje svolaného trolím králem Rastakhanem.

Hráči se mohou těšit na 135 zbrusu nových karet a zrovna tak na novou funkci Overkill. Ta funguje tak, že pokud hráč minionem, zbraní nebo kouzlem zničí jiného miniona a ještě mu zbude rezerva, spustí se efekt Overkillu. Každé povolání dostane hned dvě legendární karty, jak už je tenhle rok zvykem. Zároveň je nová expanze vybaví také Spirity, kteří nemohou útočit, začínají ukrytí a mají výrazný dopad na hru, pokud zůstanou naživu.

Rastakhan's Rumble se spouští 4. prosince, již teď si mohou hráči předkoupit balíky. Zvláštní nabídka zahrnuje hned 50 balíků, exkluzivní pozadí karet a šamanského hrdinu, kterým není nikdo jiný než samotný král Rastakhan. Podobně jako u minulých rozšíření se i teď o pár dní později spustí i vedlejší kampaň pro jednoho hráče, ve které si lze zvolit gladiátora, který vstoupí do arény a porve se o titul šampiona.

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Srpen 2020 »
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace