Brněnský Natural cup opět měl co nabídnout

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Slavnostní nástup - finále
Slavnostní nástup - finále Zdroj: -pha-
Brno – Sportovní Hala Vodova patřila v sobotu 8. října soutěži Natural Cup. Celkem 139 závodníkům soutěžilo v kategoriích Mr. a Ms. Physique, Ms. Figure, Bikini fitness, Fitness figura, Kulturistika muži a masters. Pro svá ocenění za celosezónní přípravu si přijelo mnoho nadějí v naturální kulturistice, absolutní vítězství si nakonec odvezli Monika Melčáková, František Hofman a Pavel Machů.

Zástupci všech věkových a výškových kategorií se v semifinálovém kole prezentovali před devítičlennou komisí ve čtvrtotáčkovém pozingu. V jejich tvářích se mísilo nadšení, profesionální část soutěžního ducha, ale i mnohokrát nezastíraná únava z posledního týdne v takzvané superkompenzaci. Po hromadném semifinále a pauze pro porotu následoval slavnostní nástup všech soutěžících v čele s hlavním organizátorem Janem Cahou. Poté zveřejnili jména všech finalistů. Nepostupujícím semifinalistům předaly hostesky účastnické medaile a dárkové tašky s malými reprezentativními předměty sponzorů. Poté již následovaly v jednotlivých kategoriích individuální sestavy a volný pozing. Toto atraktivní finále prokládaly různé vrcholy večera jako exhibiční vystoupení tanečnic Tweeringu a hvězdná exhibice Erika Tótha. Tento mladý slovenský závodník v naturální kulturistice jistě vlil tu správnou motivaci nejen svým kolegům, ale možná i potencionálním závodníkům z řad obecenstva.

Pro diváky byla připravena nejen soutěžní podívaná, ale i malý veletrh produktů, se kterými je tento sport spjatý. Mezi těmito vystavovateli a prodejci se nacházel také stánek pořádající společnosti Fitness Institut. Ta po celou dobu závodů organizačně zajišťovala veškerý chod soutěže.

Naposledy upraveno:
Pavla Hajpišlová

Milovnice sportu, kultury a médií ve všech sférách. Přispěvatelka do pořadu Zprávičky na ČT:D. Moderátorka kulturních a sportovních akcí.

Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Únor 2019 »
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace