Cannafest klepe na dveře

Ohodnoťte tento článek
(0 hlasů)
Již popáté je tu Cannafest! Mezinárodní festival plný konopí a léčivých bylin mohou zájemci opět navštívit na Výstavišti Incheba v Praze - Holešovicích. Akce potrvá od 7 do 9. listopadu.

Vystavovatelé nabídnou hnojiva a semena, kuřácké potřeby i vaporizéry, které slouží k efektivnímu získávání účinných látek z bylin bez přítomnosti škodlivin. Najdou se tu také výrobci kosmetiky, oblečení a potravin, dále média zabývající se konopnou osvětou nebo instituce sdružující firmy, jež využívají konopí v medicíně a bojují za jeho legalizaci.  Návštěvníci se mohou rovněž zúčastnit mnoha soutěží, workshopů či koncertů. Shlédnout mohou i tematicky zaměřené filmy. Nebude chybět konopný catering a Smoking Chillout Zóna, která poslouží k relaxaci, posezení a poslechu hudby vybraných dýdžejů.

 

 

Na začátku byl pouze Cannafest, a tak jsme mohli používat podtitul První mezinárodní konopný veletrh v ČR," říká o vzniku festivalu organizátor Lukáš Běhal. Musím říct, že za celou dobu veletrhu jsem se setkal pouze s nadšenými ohlasy, všichni se veletrhu v Čechách chtěli zúčastnit,“ dodává. Po posledních, velmi úspěšných, třech ročnících organizátoři očekávají ohromný zájem. V roce 2013 Cannafest předčil Spannabis, světový konopný veletrh, konající se v Barceloně a představil rekordní počet vystavovatelů z jednadvaceti zemí.

Vstupenky jsou již v předprodeji prostřednictvím sítě Ticket Portal, k dostání budou také na místě. Cena jednodenního vstupného činí dvě stě korun, třídenního pak tři sta padesát.

Akce je vhodná pro všechny, kteří by chtěli inovovat své poznatky týkající se konopí. Více informací na stránkách Cannafest.cz.


Zdroj perexového obrázku: Legalizace.cz

 

Naposledy upraveno:
Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Říjen 2020 »
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace